YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-12-2018 10:36   Güncelleme : 04-12-2018 10:36

Özcan yeniden talip

Akdurak Mahallesi Muhtarı Özcan desteğinizi bekliyor

Özcan yeniden talip

Özcan yeniden talip

Akdurak Mahallesi’nin sevilen Muhtarı Cüneyt Özcan 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde yeniden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Kandıra Akdurak Mahallesi Muhtarı Cüneyt Özcan, beyefendi kişiliğiyle büyük kesim tarafından tanınan ve sevilen kişilerden biri. Başarılı çalışmalarıyla mahallesinin büyük beğenisini toplayan Özcan, Akdurak Mahallesi Muhtarlığı'na tekrar aday olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Kanıdra merkezde FOTO Cüneyt olarak fotoğraf stüdyosu bulunan Özcan,  yeni döneme başlığıyla duyurduğu adaylık açıklamasında vatandaşlardan destek istedi.

Beyefendi kişiliğiyle kendini sevdiren Özcan, basın mensubu olarak çeşitli gazetelerde temsilcilik yapmasının ardından  2012 yıldan beri Akdurak Mahallesi Muhtarlığı'nı başarılı bir şekilde yürütüyor.  Ara seçimle Akdurak Mahallesi Muhtarı olan Cüneyt Özcan 2013 yılında tekrar aday olarak seçimleri kazanmıştı. Bu dönem yeniden adaylığını açıklayan Özcan, ‘’  Mahallemize Kocaeli Büyükşehir ve Kandıra Belediyesi ile birlikte ciddi hizmetlerin yapılmasına vesile olduk. Seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte hizmetlerin devamı için tekrar mahalleme adayım. Tüm mahalle halkımın desteklerini bekliyorum" dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft