Advert Advert
Advert Advert
Advert

AK Gençler seçim öncesi diriliş kampında

Kandıralı 65 Ak genç diriliş kampında

AK Gençler seçim öncesi diriliş kampında
Bu içerik 2619 kez okundu.
Advert

Gençler seçim öncesi diriliş kampında

Kandıra AK Parti Gençlik Kolları üyesi 65 genç yerel seçimler öncesi  Yuvacık Aytepe Diriliş Kampında bir araya gerelerk stres attı ve yapılacak seçim çalışmalarını masaya yatırdı.

Kandıra AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Bayrakdar tarafından düzenlenen buluşmaya katılan Kandıra’lı 65 genç ve Kocaeli İl Gençlik Kolları yöneticisi Kandıralı Emre Ulusoy’da katıldı.Gençler  seçim öncesi hem stres attı hemde seçim çalışmaları başlamadan genel seçim hakkında istişare etme fırsatı yakaladı. Yuvacık Aytepe Diriliş Kampında düzenlenen iki günlük kamp boyunca gönüllerince takılan, doğa ve ortamın tadını çıkaran gençler bir yandan da yerel seçimler ve yapılacak çalışmalar hakkında istişare ederken bir yandan da gençlerin sorunları hakkında istişare etme fırsatı buldular.

Yapılan kamp hakkında açıklama yapan AK Parti Kandıra Gençlik Kolları Başkanı Ömer Bayrakdar, iki günlük kamp boyunca  gençlerle  hasbihal etme ve güzel vakit geçirme fırsatı yakaladıklarını ifade ederken, ‘’Kandıra da 96 mahallemizde 15-30 yaş arası 8 bin  genç var. 2019 seçimlerinde yaklaşık  beşyüze yakın gencimiz ilk defa oy kullanacak. Bu gençlerimizi partimize kazandırmak için çalışmalarımız her gün hiç kesintisiz devam ediyor.AK Parti olarak gençlerimize yönelik farklı projelerimiz var. AK Partili gençler olarak bizim işimiz kapı kapı dolaşarak gönülleri fethetmek. AK Parti fikrini ve onun var oluş gayesi olan büyük ve güçlü Türkiye idealini sokakta anlatıp tüm gençlerimizin dertleriyle hemhal olabilirsek ne mutlu bize".dedi.

 

kandıra ak parti gençlik kolları ömer bayrakdar emre ulusoy aytepe diriliş kampı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tır dorsesinde yangın korkuttu
Tır dorsesinde yangın korkuttu
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı