Advert Advert
Advert Advert
Advert

Ercüment Şahin İYİ Partiden aday

Eski Kandıra Belediye Başkanı Ercüment Şahin İYİ Parti’den Kandıra Belediye Başkan adayı oldu

Ercüment Şahin İYİ Partiden aday
Bu içerik 3789 kez okundu.
Advert

Ercüment Şahin İYİ Partiden aday

Bir önceki dönem AK Parti Kandıra Belediye Başkan aday adayı eski Kandıra Belediye Başkanı Ercüment Şahin İYİ Parti’den Kandıra Belediye Başkan adayı oldu.

Kandıra’nın yakından tanıdığı bir isim olan eski Demokrat Parti Kandıra Belediye Başkanı Ercüment Şahin, İYİ Partiye geçerek İYİ Parti’nin Kandıra Belediye başkan adayı oldu. İYİ Parti Kandıra İlçe Başkanı Hilal Kübra Altınay ile birlikte Ankara’ya giden Ercüment Şahin’e İYİ Parti rozeti Meral Akşener tarafından takıldı. 1994-1999 yılları arasında Kandıra Belediye Başkanlığı yapan Şahin, 7 Aralık Cuma günü Meral Akşener’in katılımıyla Kandıra’da gerçekleşecek olan programda İYİ Parti’nin Kandıra Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilecek.

İYİ Parti tarafından yapılan yazılı açıklamada, “AK Parti aktif üyesi olan eski Kandıra Belediye Başkanı Ercüment Şahin, İYİ Parti’mize katılmıştır. İl başkanımız Sayın Şanbaz Yıldız Bey ve Kandıra İlçe Başkanı Hlal Kübra Altınay ile birlikte genel merkezimize gden Şahin’e parti rozeti Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından takılmıştır” şeklinde oldu.

kandıra eski belediye başkanı ercüment şahin iyi parti rozet iyi parti kandıra belediye başkan adayı ercüment şahinhilal kübra altınay meral akşener
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tır dorsesinde yangın korkuttu
Tır dorsesinde yangın korkuttu
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı