SİYASET
Giriş Tarihi : 20-11-2018 22:58   Güncelleme : 20-11-2018 23:16

Ercüment Şahin İYİ Partiden aday

Eski Kandıra Belediye Başkanı Ercüment Şahin İYİ Parti’den Kandıra Belediye Başkan adayı oldu

Ercüment Şahin İYİ Partiden aday

Ercüment Şahin İYİ Partiden aday

Bir önceki dönem AK Parti Kandıra Belediye Başkan aday adayı eski Kandıra Belediye Başkanı Ercüment Şahin İYİ Parti’den Kandıra Belediye Başkan adayı oldu.

Kandıra’nın yakından tanıdığı bir isim olan eski Demokrat Parti Kandıra Belediye Başkanı Ercüment Şahin, İYİ Partiye geçerek İYİ Parti’nin Kandıra Belediye başkan adayı oldu. İYİ Parti Kandıra İlçe Başkanı Hilal Kübra Altınay ile birlikte Ankara’ya giden Ercüment Şahin’e İYİ Parti rozeti Meral Akşener tarafından takıldı. 1994-1999 yılları arasında Kandıra Belediye Başkanlığı yapan Şahin, 7 Aralık Cuma günü Meral Akşener’in katılımıyla Kandıra’da gerçekleşecek olan programda İYİ Parti’nin Kandıra Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilecek.

İYİ Parti tarafından yapılan yazılı açıklamada, “AK Parti aktif üyesi olan eski Kandıra Belediye Başkanı Ercüment Şahin, İYİ Parti’mize katılmıştır. İl başkanımız Sayın Şanbaz Yıldız Bey ve Kandıra İlçe Başkanı Hlal Kübra Altınay ile birlikte genel merkezimize gden Şahin’e parti rozeti Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından takılmıştır” şeklinde oldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft