SİYASET
Giriş Tarihi : 16-11-2018 22:00   Güncelleme : 16-11-2018 22:25

On dört aday adayı görücüye çıktı

14 isim teşkilat mensupları ile tanıtım toplantısında bir araya geldi

On dört aday adayı görücüye çıktı

On dört aday adayı görücüye çıktı

Kandıra AK Parti’de aday adaylık başvurusunda bulunan 14 isim teşkilat mensupları ile tanıtım toplantısında bir araya gelerek kendilerini tanıttı.

Ak Parti’de aday adaylık başvuru sürecinin bittiği bugün 17:00 itibari ile 14 aday adayı başvurusu yapılan Kandıra Belediye başkan aday adaylarının kendilerini tanıtmaları için düzenlenen programda davetlileri kapıda tek tek karşılayan aday adayları kürsüye çıkarak beşer dakikalık konuşmalarında kendilerini teşkilata tanıtmak için çaba sarfettiler. İl Başkan Vekili Veli Haldız, İlçe Başkanı Erol Ölmez ve Belediye Başkanı Ünal Köken’in konuşmalarının  ardından adaylara harf sırasına göre beşer dakika kendilerini tanıtmaları için konuşma izni verildi. Toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Kandıra İlçe Başkanlığı tarafından Yelkencioğlu Sinemasında düzenlenen aday adayı tanıtım toplantısına İlçe Başkanı rol Ölmez, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, teşkilat mensupları, aday adayları Adnan Turan, Ayhan Yalçın, Cemile Açıkgöz Kulaç, Cengiz Kan, Erhan Öztürk,  Faruk Özaydın, Harun Öztaş, Hüseyin Bayrak, İrfan Kurt, İsmail Hakkı Buruş,  Kemal Gökalp Akpir, Murat Batmaz, Yunus Özder , Yakup Karaaslan  aday adayı eşleri ve yönetim kurulu, gençlik ve kadın kolları üyeleri katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft