SİYASET
Giriş Tarihi : 16-11-2018 10:33   Güncelleme : 16-11-2018 10:33

5 meclis üyesi başvurusu yapıldı

Meclis üyeliği için başvurular hızlandı

5 meclis üyesi başvurusu yapıldı

Meclis üyeliği için başvurular hızlandı

Kandıra AK Parti'de belediye başkan aday adaylığı heyecanı sürerken meclis üyeliğine olan başvurularda bir yandan çoğalmaya başladı. Şimdiye kadar beş isim meclis üyeliği için başvurusunu yaptı.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kandıra Belediyesi meclis üyeliği aday adaylığı için 5 Kasım’da başlayan başvuru süreci 30 Kasım’da sona erecek. Bu süreçte Kandıra İlçe Teşkilatına 5 isim belediye meclis üyeliği için başvurdu.   Korkmaz Mutfak Eşyaları Kandıra Fabrikası’nın müdürü olan AK Parti Kandıra Belediye Meclis Üyesi Gökalp Çobanoğlu, 2019 yerel seçimlerinde yeniden belediye meclis üyesi olmak için başvuru dosyasını bugün İlçe Başkanı Erol Ölmez’e teslim etti.

Kandıra’nın tanınmış esnaflarından Çakıroğlu Simit Fırını’nın sahibi Cüneyt Çakır, ilçenin sevilen isimlerinden Babür Sigorta şirketinin sahibi İsmail Babür , Kandıra’da inşaat sektöründe olan UG İnşaat şirket müdürü Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunu ve halen Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler enstitüsünde yüksek lisans yapan Uğur Vural ve  İngilizce siyaset bilimi ve kamu yönetimi mezunu  siyaset bilimci Hande Kaya belediye meclis üyeliği için aday adaylık başvurularını yaptı.

Cüneyt ÇAKIR

İsmail BABÜR

Hande KAYA

Gökalp ÇOBANOĞLU

4

Uğur VURAL 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft