Advert Advert
Advert Advert
Advert

5 meclis üyesi başvurusu yapıldı

Meclis üyeliği için başvurular hızlandı

5 meclis üyesi başvurusu yapıldı
Bu içerik 3676 kez okundu.
Advert

Meclis üyeliği için başvurular hızlandı

Kandıra AK Parti'de belediye başkan aday adaylığı heyecanı sürerken meclis üyeliğine olan başvurularda bir yandan çoğalmaya başladı. Şimdiye kadar beş isim meclis üyeliği için başvurusunu yaptı.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kandıra Belediyesi meclis üyeliği aday adaylığı için 5 Kasım’da başlayan başvuru süreci 30 Kasım’da sona erecek. Bu süreçte Kandıra İlçe Teşkilatına 5 isim belediye meclis üyeliği için başvurdu.   Korkmaz Mutfak Eşyaları Kandıra Fabrikası’nın müdürü olan AK Parti Kandıra Belediye Meclis Üyesi Gökalp Çobanoğlu, 2019 yerel seçimlerinde yeniden belediye meclis üyesi olmak için başvuru dosyasını bugün İlçe Başkanı Erol Ölmez’e teslim etti.

Kandıra’nın tanınmış esnaflarından Çakıroğlu Simit Fırını’nın sahibi Cüneyt Çakır, ilçenin sevilen isimlerinden Babür Sigorta şirketinin sahibi İsmail Babür , Kandıra’da inşaat sektöründe olan UG İnşaat şirket müdürü Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunu ve halen Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler enstitüsünde yüksek lisans yapan Uğur Vural ve  İngilizce siyaset bilimi ve kamu yönetimi mezunu  siyaset bilimci Hande Kaya belediye meclis üyeliği için aday adaylık başvurularını yaptı.

Cüneyt ÇAKIR

İsmail BABÜR

Hande KAYA

Gökalp ÇOBANOĞLU

4

Uğur VURAL 

kandıra ak parti meclis üyesi aday adayları ismail babür uğur vural gökalp çobanoğlu hande kaya cüneyt çakır kandıra belediyesi meclis üyesi başvuru
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tır dorsesinde yangın korkuttu
Tır dorsesinde yangın korkuttu
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı