SİYASET
Giriş Tarihi : 13-11-2018 21:20   Güncelleme : 13-11-2018 21:20

Kandıra AK Parti'de bir avukat daha aday adayı

Sekizinci aday adayı Av. Cemile Kulaç oldu

Kandıra AK Parti'de bir avukat daha aday adayı

Sekizinci aday adayı Avukat Cemile Kulaç oldu

2019 yılı Yerel Seçimlerde Kandıra Belediye Başkanlığı için müracaat eden 8.’inci isim Kandıra’nın yakından tanıdığı Av. Cemile Açıkgöz Kulaç oldu.

Müracaat süresinin bitmesine günler kala AK Parti Kandıra’da belediye başkan adayları hızla çoğalıyor. Belediye Başkanlığı  aday adaylığı için daha önceden ismi geçen isimlerden olan Kandıralı Av. Cemile Açıkgöz Kulaç’ta bu gün ilçe başkanlığında Erol Ölmez’e başvuru dosyasını teslim etti. Av. Cemile Açıkgöz Kulaç, Kandıra’da AK Partinin sekizinci aday adayı oldu. Halen AK Parti Kandıra İlçe Başkan Yardımcılığı ve Kandıra İlçe Seçim Kurulu üyeliği görevini ifa eden Kulaç’ı başvurusunda eşi tanınmış işadamı Sertan Kulaç’ta yalnız bırakmadı.

Av.Cemile Açıkgöz KULAÇ kimdir?

05.11.1979 yılında Kandıra’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kandıra’da tamamlayan Kulaç, liseyi birincilikle bitirdi. 1996 yılında Türkiye 523.’üncüsü olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanan Cemile Kulaç, 2003 yılında avukatlık stajını tamamlamasının ardından 2004 yılında Kocaeli Barosunda serbest avukatlık yapmaya başladı. 2004 yılında AK Partide siyasi hayatına başladı. 2004 yılı Mahalli İdareler seçiminde İlçe Seçim Kurulu üyeliği, 2005 yılında AK Parti Kandıra İlçe Teşkilatında Siyasi ve Hukuki İşlerden sorumlu başkan yardımcılığı, 2006 yılında Seçim İşleri Başkanlığı yaptı.

Eşi Sertan Kulaç ilçe teşkilatında kurucu yönetim kurulu üyeliği ve 2004-2009 yılları arasında İl Genel Meclis Üyeliği ve bir dönem ilçe teşkilatında İdari ve Mali İşler Başkanlığı yaptı. Eşi, kendisi ve ailesi aslen Kandıralı olup yaklaşık 60 yıldır ilçe merkezinde ticaretle uğraşmakta olan bir ailenin fertlerindendir. 2004 yılından bu yana Kandıra ilçe merkezinde serbest avukatlık yapmaktadır. 4 yıl Kocaeli Barosu Kandıra Temsilci yardımcısı, 4 yıldır ise Kocaeli Barosu Kandıra temsilciliği görevini ifa etmektedir. Evli ve iki çocuk sahibi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. Halen Kandıra İlçe Başkan Yardımcılığı ve Kandıra İlçe Seçim Kurulu üyeliği görevini ifa etmektedir.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft