YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-10-2018 11:14   Güncelleme : 19-10-2018 09:23

Bu çorbaların hepsi 5 tl

Kandıra'da çorba 5 tl oldu

Bu çorbaların hepsi 5 tl
Kandıra'da çorba 5 lira oldu
Kandıra’nın sevilen ve sayılan iş adamı Sertan Kulaç’ın sahibi olduğu Mavi Köşe Lezzet Lokantası ve diğer tüm lokantalar "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı" kapsamında çorbada indirime gitti.
 
Hem Kandıralılar hem Kocaelililer hem de il dışından birçok kişinin uğrak yeri vazgeçilmezleri arasında yer alan Kandıra lokantaları ortak bir karara imza atarak 7 lira olan çorba fiyatını 5 liraya indirdi. Özellikle dolar kurundaki artışın ardından girdilerde oluşan zam dolayısıyla 5 liradan 7 liraya çıkarılan çorba fiyatlarında doların düşmesiyle başlayan olumlu süreç sonrası karar alan Kandıralı lokantacılar kelle, işkembe, tavuk suyu, mercimek, ezo gelin çorbalarını 5 lira olan eski fiyattan müşterilerine sunmaya başladı. Bir başka güzel haber ise firmaların diğer yemek çeşitlerinde de indirime gitmek için çalışma başlattığı.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan şirket sahibi Sertan Kulaç, yakın zamanda diğer tüm çeşitlerde indirim yapmak için ellerini taşın altına koydukları müjdesini verirken, ‘’ Mavi Köşe Lezzet Lokantası olarak  "Biz de elimizi taşın altına koyduk ve tüm lokantalarda 7 lira olan çorba fiyatımızı %40 indirim yaparak 5 liraya eski fiyatına geri çektik.  Ekonomimize yapılan yoğun saldırıların olduğu bir dönemde para kazanmayı ikinci plana atıyoruz. Lokantacılar olarak amacımız diğer yemek çeşitlerinde de indirim yaparak zarar etmeden devletimiz ve milletimizin kazanmasını sağlamak. Kandıramızın vazgeçilmez lezzetlerini sunarken; hijyen ve kaliteden ödün vermeden enflasyonla topyekün mücadele için elimizden geleni yapma gayreti içindeyiz’’ dedi.
 
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft