YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-10-2018 10:08   Güncelleme : 18-10-2018 10:08

Kandıra Kocabayramlar Köyünde Fırında Palamut ziyafeti

Kandıra Kocabayramlar Köylüleri Fırında Palamut ziyafetinde buluştu

Kandıra Kocabayramlar Köyünde Fırında Palamut ziyafeti
Kandıra Kocabayramlar Köyünde Fırında Palamut ziyafeti
Kandıra Kocabayramlar Köylüleri Fırında Palamut ziyafetinde buluştu. 
Fatma Ergün, Şennur Altınten ve Ayten Bayram'ın organize ettiği Fırında Palamut ziyafetine; Köyün en yaşlısı Rafet Bayram, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Alca Şirket Müdürü Hikmet Baltacı, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Uğur Ercüment Yüncüoğlu ve eşi Endüstri Mühendisi Elif Burcu Yüncüoğlu, Av. Semih Ergün, Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Melike Sözer, KOÜ Felsefe Bölümü mezunu Çağrı Başaran, Yalova Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisi Zeynep Gökçen Okyar, KOÜ Mühendislik Fakültesi öğrencisi Furkan Ergün, Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu Çağrı Baykara katılırken, Kocabayramlar sakinleri de büyük ilgi gösterdi. 
İlknur Altınten’e pasta 
Bu yıl Anadolu Üniversitesi Aşçılık Bölümünü kazanan İlknur Altınten kendisi için hazırlanan pastayı kesti ve çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. 
Aşure ikramı 
Kocabayramlar Köyü çeşme önündeki toplantıya katılanlara fırında hazırlanan palamut ve Nursel Okyar ile Fatma Baykara tarafından hazırlanan aşure ikram edildi. Çay ikramının da yapıldığı toplantı Kocabayramlar Camii İmamı Harun Aktaş’ın yaptığı dua ile tamamlandı. 
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft