YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-09-2018 14:28   Güncelleme : 25-09-2018 14:28

Başkan Ünal Köken’den çevreye büyük duyarlılık

Dünya Temizlik Günü kapsamında Bağırganlı’da çevre temizliği

Başkan Ünal Köken’den çevreye büyük duyarlılık

Başkan Ünal Köken’den çevreye büyük duyarlılık

Dünya Temizlik Günü kapsamında Bağırganlı’da çevre temizliği yapan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, temiz çevre sağlıklı yaşama destek verdi.

Sahilleriyle ünlü olan Kandıra’da Başkan Ünal Köken, ekibiyle birlikte çevre temizliği için seferberlik başlattı. Dünya temizlik günü kapsamında halkımızı bilinçlendirmek, temizliğe yönlendirmek ve temizlik yapmak amacıyla toplandık diyen Başkan Köken, sahillerimize, yaşadığımız alanlara sahip çıkalım, bu ülke hepimizin dedi.

“Başkan Ünal Köken,Çevre İçin Çağrıda Bulundu”

Plastiğin doğada kaybolma süresinin çok uzun olduğunu vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bunları geri dönüşüme ve ekonomiye yeniden kazandıralım, aslan yattığı yerden belli olur, daha temiz bir dünya için çöplerimizi çöpe atalım diyerek tüm vatandaşları duyarlı olmaya çağırdı.

“Başkan Köken; “ Çevre Gelecek Nesilllere Devredilen En Güzel Emanet”

Kandıra Belediyesi olarak ekiplerimiz ve personellerimizle birlikte başlattığımız temizlik seferberliğine tüm halkımızı davet ediyorum diyen Başkan Ünal Köken, Çevre; miras değil gelecek nesillere devredilecek emanettir. Bu emanete sahip çıkmak adına Meclis üyelerimiz, belediye personellerimiz, muhtarımız ve hemşehrilerimiz ile Bağırganlı mahallemizde Ormanlık Alanlarımızı ve Sahil kıyılarımızda temizlik seferberliğimizi başlattık. Daha temiz bir dünya,, daha temiz bir Kandıra için hepimiz duyarlı olalım dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft