GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-07-2018 21:14   Güncelleme : 26-07-2018 21:14

Motorcular Kandıra’da buluştu

KOMOTO) tarafından Kocaeli Kandıra ilçesi Seyrek Plajında düzenlenen ikinci motosiklet festivali sona erdi

Motorcular Kandıra’da buluştu

Motorcular Kandıra’da buluştu

Kocaeli Motosiklet Topluluğu Derneği  (KOMOTO) tarafından Kocaeli Kandıra ilçesi Seyrek Plajında düzenlenen ikinci motosiklet festivali sona erdi.

Kocaeli Motosiklet Topluluğu Derneği  (KOMOTO) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 2. Kocaeli Motosiklet Festivali Kocaeli Kandıra İlçesi Seyrek Plajı Ömer Becerikli Çadır Kampında gerçekleştirildi. Binlerce motosiklet tutkununun katıldığı üç gün süren festivalde bir araya gelen motosiklet tutkunları çadır kurup güneş ve denizin tadını çıkarırken bir yandan da Grup 27 tarafından verilen konser ve eğlencelerle gecelerin tadını çıkardı.

Kocaeli Motosiklet Topluluğu Derneği (KOMOTO) Başkanı Yılmaz Taylan festivalle ilgili yaptığı açıklamada ‘’Geçen yıl ilkini düzenlediğimiz festivali dışarıya olumlu yansıması gelen misafirlerimizin katılımcılarımızın çok memnun olası dolayısıyla gelen yoğun talepten dolayı ikinci festivalimiz hazırladık. Yaklaşık on bin kişi katılım gösterdi Geçen yıl Ömerağzı’ndaydık.  Bu yıl Seyrek Plajındaydık sıra sıra plajlarımızı geziyoruz Kandıra’yı tanıtıyoruz. Motosiklet kültürünü tanıtmak için böyle etkinlikler yapıyoruz’’ dedi.

Kocaeli Türk Chopper Motosiklet Kulübü Başkanı Selahattin Ender ise yaptığı açıklama da, ‘’ Geçen sene birincisi düzenlenen Motosiklet Festibvaline destek verdik katıldık Bu senede ikincisi düzenlenen festivale  aynı desteği vermek için Moto Choppper ailesi olarak on dört ilden katılım gösterdik. Buraya çok uzun mesafelerden kısa bir anı değerlendirmek için gelen arkadaşlarımızın aldığı mutluluğu görmekteyim. Motorcular olarak çok fazla detayları beklemeyen az şeylerden çok mutlu olan insanlarız. Bu sebeple de yapmış oldukları hizmetten dolayı Yılmaz başkanıma teşekkür ediyorum. Dedi.

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft