SİYASET
Giriş Tarihi : 14-06-2018 15:00   Güncelleme : 14-06-2018 15:00

Kandıra AK Parti’den özel iftar

Kandıra’ya özel çalışmalarla farklılığını sahaya yansıtan...

Kandıra AK Parti’den özel iftar

Kandıra AK Parti’den özel iftar

Kandıra’ya özel çalışmalarla farklılığını sahaya yansıtan Kandıra AK Parti ilçe teşkilatı ‘’Birlikte olalım birlikte paylaşalım ‘’ sloganıyla yaşlı, dul ve kimsesizlerle iftar sofrasında bir araya gelerek gönülleri feth etti.

Önceki gün AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ile Akdurak Mahallesi sakinlerinde Esma Onkun’a konuk olan, Kandıra Akınkoç Fabrikası sahipleri Fikri- Serdar Koç’u ziyaret eden, gençlik kolları tarafından düzenlenen ‘’ Genç Kürsü’’ programına katılan,Akçakese Mahallesi iftar programı,sonrası Sarıcaali, Şabanlar, Seitaliler, Akçakayran ve Tekeli mevkilerinde SKM Programları kapsamında ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Kandıra İlçe teşkilatı, bir sonraki gün AK Parti Kocaeli  Milletvekili Kefek Başkanı R. Sezer Katırcıoğlu ile yine sahalardaydı. Katırcıoğlu ile Çarşı Mahallesi esnaf ziyaretleri, Belediye evleri vatandaş ziyaretleri, Çerçilli Mahallesi, Çalköy Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen AK Kadrolar 24 Haziranın önemini vatandaşa anlatmak için gece gündüz demeden var gücüyle sahalarda vatandaşın yanında olmaya devam ediyor.

BİRLİKTE OLALIM BİRLİKTE PAYLAŞALIM

933 km karelik geniş coğrafi yapı ve 325 irili ufaklı mahallesi ile Kocaeli ilçeleri arasında özel bir yere sahip olan Kandıra’da, Ak Parti ilçe teşkilatı yaptığı çalışmalar ve Skm programları ile göz doldurmaya devam ediyor. Önceki gün AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır ve Kefek Başkanı R. Sezer Katırcıoğlu ile bir dizi SKM Programına katılan Kandıra AK Parti kurmayları yaptıkları özel porgramlarla farklılığını yine gösteriyor. Kandıra AK Parti ile teşkilatı ‘’Birlikte olalım birlikte paylaşalım sloganı ’’ ile ilçede bulunan 20 yaşlı, dul ve kimsesiz vatandaşla iftar sofrasında bir araya geldi. İftar sonrası ülke gündemine ait konular ve vatandaşların dilek ve temennilerinin dinlendiği iftar programı hoş sohbet şeklinde geçti. İftar öncesi teşkilat mensuplarının özel araçları ile evlerinden alınan 20 yaşlı, dul ve kimsesiz vatandaş iftar sonrası yudumlanan çayların ardından evlerine  bırakıldı.

VATANDAŞIMIZIN FERASETİNE GÜVENİYORUZ

İftar sonrası basın mensuplarına yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan ve gündemi değerlendiren AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, ‘’ SKM programlarımız kapsamında gece gündüz demeden 24 Haziran seçimleri için sahalarda olduk son güne kadarda olmaya devam edeceğiz. Ülkemizin bekası için vatandaşlarımıza gerçekleri bir bir anlatıyoruz. Büyüklerimizle ve küçüklerimizle el ele verdik, her gün istisnasız davamız ve memleketimizin bekası için milletimizle iç içeyiz.  Hükümet programımız çerçevesinde atılan adımlarla geçmişe oranla kıyaslanamayacak oranda yaşlı, dul ve kimsesiz vatandaşımızın yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. 24 Haziran sonrası atılan adımların artarak devam edeceğine inanıyoruz. Güçlü ve müreffeh bir Türkiye için 24 Haziran seçimlerinin önemi ortadadır. Vatandaşımızın ferasetine güveniyoruz. Kendimizden eminiz. Allah ülkemizin yar ve yardımcısı olsun’’ dedi.

BİZ KANDIRALIYIZ VERDİĞİMİZ SÖZ REİS’İN SÖZÜDÜR

‘’ Biz Kandıralıyız. Verdiğimiz söz Reis’in sözüdür. Silgimiz yoktur yanlışın üstünü çizeriz ‘’ diyerek sözlerini sürdüren Ölmez, ‘’ Çınar gibiyiz. Köklerimiz Akçakoca’nın çimleri gibi; Yunus gibiyiz. Gönlümüz Karadeniz gibi hırçın bir o kadar da serindir. Bölünmek yok biz bu devletin gerçek sahipleriyiz . Çocuk parkı, fırın, parke, beton veya asfalt yol, köy evi, çeşme, minareler, lisede bile taşımalı sistemli eğitim, hasta bakım, ev temizliği, Komek ve Halk Eğitim kursları, İşkur projeleri, ORKÖY projeleri, askere yardım, KOSGEB, genç çiftçi, kırsal hizmetler, tarımsal destekler, tohum yardımı sıfır faizli tarım kredileri, 50 binlik bir ilçeye 2 tane duble yol, liman, 5 tane dünyanın en güzel doğal plajı, 100 yataklı yoğun bakım üniteli devlet hastanesi, eve kadar gezici sağlık hizmeti. Nedir bunlar diyecekseniz. Devleti sosyal devlet yapan Ak Parti’nin Kandıra’lı vatandaşlarımızın yararlandığı icraatları. Meydanlara çıkıp sallayanlara bir sorun bakalım kim yapmış bu kadar hizmeti. Biz yaptık biz yapacağız çılgın Kocaeliler sizi çıldırtmaya devam edecek’’ dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft