YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-06-2018 15:31   Güncelleme : 02-06-2018 15:31

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Kandıra’da oruç açtı

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, günü birlik ziyaret için geldiği Kandıra’da ...

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Kandıra’da oruç açtı

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Kandıra’da oruç açtı

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, günü birlik ziyaret için geldiği Kandıra’da vatandaşlarla iftar yaptı, bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başbakan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, ikindşi namazını Kandıra’da kılmasının ardından Kandıra merkezde bir dizi esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Vatandaşlarla sohbet eden ve gündemi değerlendirerek 24 Haziran seçimleri için destek isteyen Işık, ‘’Elimizden gelenin en iyini yapmaya devam ediyoruz. Verdiğiniz desteği sizlere hizmet olarak döndürmenin gayreti içindeyiz’’ dedi. Işık, daha sonra Babatepesi'nde "Kocaeli Fatihi" olarak bilinen Akçakoca Bey'in mezarı başında dua etti. Gözetleme kulesinden sahil bölgesini ve ormanlık alanını dürbünle izleyen Işık, ‘’ Kandıra’nın doğal güzelliklerine hayran olduğunu ifade etti.

KEFKEN İFTARINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kumcağız'da yapılmakta olan sahil çevre düzenlemesi çalışmalarını inceleyen Işık, yetkililerden bilgi aldı. Kefken Muhtarlığı ve vatandaşlar tarafından verilen iftar yemeğinde vatandaşlarla bir araya gelen ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Fikri Işık, daha sonra Çamkonak ve Karaağaç Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık'ın programlarına, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, Belediye Başkanı Ünal Köken, AK Parti Kocaeli Milletvekili adayları Emel Ceylan Balcıoğlu ve Yahya Coşkun, AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve teşkiat mensupları katıldı.

IŞIK: EVLERİNİZDE HUZUR İÇİNDE OTURACAKSINIZ

Vatandaşlar tarafından kendisine İmar barışı yasası ile ilgili sorular sorulan Işık, İmardaki sorunların geçmişten bu güne süre gelen bir orun olduğunun altını çizerken, ‘’ Kanun çıktı. İnşallah uygulaması yakında başlayacak. İmar barışı ile doğalgaz, elektrik, su bağlanamayan yerlerin sorunları da çözülmüş olacak. Artık evlerinizde yarın başımıza ne gelir? Endişesi olmadan huzur içinde yaşamaya devam edeceksiniz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Verdiğiniz desteği sizlere hizmet olarak döndürmenin gayreti içindeyiz. Elbette insanız hata yapabiliriz eksiğimiz gediğimiz olabilir. Ama şunu bilin bu ülkeye ne yanlış yaparız nede yanlış yapılmasına müsaade ederiz. Allaha hamt olsun son dönemde Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli devlet adamı Recep Tayyip Erdoğan ile yolumuza devam edeceğiz. 24 Haziran’da şimdiye adar üzerinize düşeni yaptığınız gibi bunda sonrada en iyi şekilde yapacaksınız ‘’ dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft