YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-05-2018 10:49   Güncelleme : 22-05-2018 10:49

Bu teşkilata ne gün yetiyor ne gece

Kandıra AK Parti Teşkilatı gece gündüz...

Bu teşkilata ne gün yetiyor ne gece

Bu teşkilata ne gün yetiyor ne gece

Kandıra AK Parti Teşkilatı her zaman olduğu gibi 24 Haziran seçimleri için gece gündüz demeden çalışmaya ve vatandaşla iç içe olmaya devam ediyor.

 24 Haziran seçimleri için sıkılmadık el, anlatılmadık hakikat bırakmayacağız sloganı ile  hareket eden AK Parti Kandıra İlçe teşkilatı çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, yönetim kurulu, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleri Mülküşehsuvar Mahallesi Keklik Vadisinde düzenlenen iftar programına katıldı. İlçe yöneticileri ve belediye meclis üyelerinin de katılım gösterdiği iftar programında vatandaşlarla bir araya gelen teşkilat üyeleri iftarın ardından çaylarını yudumlarken, vatandaşla hasbihal ederek beklenti ve temennilerini dinlediler. İftarın ardından Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ile birlikte 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşüne katılan İlçe Başkanı Erol Ölmez, 19 Mayıs’ın tarihi bir dönüm noktası olduğunu ifade etti.

SENİ BAŞKAN YAPACAĞIZ REİSİM

19 Mayıs ruhunun AK Parti tarafından devam ettirildiğini sözlerine ekleyen Ölmez, ‘’  Mülküşehsuvar Mahallesi Keklik Vadisi’nin geleneksel olarak düzenlediği iftar programına il yöneticimiz ve ilçe teşkilatımız olarak katılım sağladık. Kandıra AK Parti Teşkilatımız olarak her zaman olduğu gibi bu akşamda durmadık ve çıkarma yaptık. Oruçlarımız açtık. Ardından bu vatanın gerçek sahipleri olarak 19 Mayıs Gençlik yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. Ne gün yetiyor ne gece. Kadınlarımız, gençlerimiz, Belediye Başkanımız hep birlikte ekip olduk yola DEVAM ediyoruz. Taramadık köy ulaşmadık el bırakmayacağız.  Seni başkan yapacağız #reisim. Kandıra’dan tüm şehit ve gazilerimize selam olsun. Anadolu’ya selam olsun, Çanakkale’ye selam olsun.  Kudüs’e selam olsun. Mazlumun umudu Türk Milletine selam olsun.’’ Dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft