SİYASET
Giriş Tarihi : 18-05-2018 09:30   Güncelleme : 18-05-2018 09:35

Kandıra’nın ilk milletvekili adayı MHP’den

Kandıralı Alperen Şakacı MHP Kocaeli aday listesinde 3. Sırada kendisine yer buldu

Kandıra’nın ilk milletvekili adayı MHP’den

Kandıra’nın ilk milletvekili adayı MHP’den

24 Haziran'da gerçekleşecek olan 27. dönem milletvekilliği seçimlerinde MHP adaylarını açıkladı. Kandıralı aday adayı Alperen Şakacı aday listesinde 3. Sırada kendisine yer buldu.

Haziran'da gerçekleşecek olan 27. dönem milletvekilliği seçimlerinde MHP adaylarını açıkladı. Milliyetçi Hareket Partisi 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adaylarını açıkladı. Kandıra'lı Alperen Şakacı Kocaeli bölgesinden 3. sırada kendine yer buldu.

İŞTE MHP KOCAELİ ADAY SIRALAMASI

ALPEREN ŞAKACI KİMDİR?

1986, Kandıra doğumlu. Kocaeli Pirelli Lastik-İş Sendikası Genel Merkez Disiplin Kurulu üyeliği ve aynı zamanda Kandıra’da müteahhitlik yapmakta. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Kocaeli Üniversitesi Lastik Plastik Teknolojileri Yüksekokulu mezunu. Kocaeli Ülkü Ocakları Ortaöğretim masa başkanlığı, Kocaeli Başiskele Kurucu Ülkü Ocakları Başkanlığı, Kocaeli Ülkü Ocakları ikinci başkanlığı, Lastik-İş Sendikası Kocaeli Şube Denetim Kurulu üyeliği, Lastik-İş Sendikası Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyeliği ve Kocaeli Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini yürütüyor. Evli ve bir çocuk babası. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft