SİYASET
Giriş Tarihi : 17-05-2018 13:44   Güncelleme : 17-05-2018 13:44

CHP Kandıra, Milletvekili aday adayına sahip çıkıyor

CHP’nin Kandıra doğumlu Milletvekili Aday Adayı Cevdet SEZER...

CHP Kandıra, Milletvekili aday adayına sahip çıkıyor

CHP Kandıra, Milletvekili aday adayına sahip çıkıyor

CHP’nin Kandıra doğumlu Milletvekili Aday Adayı Cevdet SEZER CHP Kandıra İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Gülay EYİSABUNCULAR, ilçe yönetimi, delege ve üyeler tarafından karşılanan SEZER’e hemşerimiz olarak desteğimiz sizinle denildi.

Kandıralıyım ve Kandıra İçin Çalışacağım Toplantıda konuşan SEZER ben Kandıralıyım ve seçim bölgem Kandıra ve Kandıra halkından oluşmaktadır. Kandıra’da 50 bin vatandaşımız yaşıyor, en az 50 bin kadarda Kocaeli’nin başka ilçelerine dağılmış bir vatandaş topluluğumuz var, Türkiye geneli ve yurtdışı vatandaşlarımızla bu sayımız 150 bin civarında. Partimizin önemli yerlerinde artık Kandıralı vatandaşların daha fazla etkin olması gerekir. TBMM’de Kandıralı hemşerilerimin temsil edilmesi ve TBMM’de etkin bir duruma getirilmesi ise arzu edilen bir durum. Şimdiye kadar bu konuda başarılı bir durum olmamış, hedefim Kandıralı hemşerilerimi TBMM’de en iyi şekilde teslim etmek.

SEZER, Seçilirsem Her Ay 1 Gün Kandıra’da Olacağım SEZER aday olup seçilmesi durumunda ayda en az 1 gün Kandıra, yılda 3 kez de başka ilçelerde olmak üzere planlı programlar yapıp vatandaşla buluşacağım, bu programlarda en az 5 saat bulunup katılan herkesin soru, sorun ve isteklerini not alıp; bir dahaki toplantıya kadar bunları gidermeye çalışacağım. İsteyen Bir Telefonla Ulaşacak Gitmediğim köy, mahalle kalmayacak, en küçüğünden en büyüğüne her hemşerim telefon numaramı bilecek ve direk bana ulaşacak. Ulaşılamama, bilinmeme, görülmeme, görmezden gelinme olmayacak. Hemşerim tarlada vekilim sesini duymak istedim diye arayacak; konuşacak, gönlünü hoş tutacak. Ulaşılamama sorunu kalmayacak. Söz.

Hemşerimizin TBMM’ye Girmesi Bizi Onura Eder CHP Kandıra İlçe Başkanı Gülay EYİSABUNCULAR Aday adayımız genç, dinamik ve enerjik bir arkadaşımız, Kandıralı, Sucuali Köyünden, ilçe örgütü olarak aday olması durumunda desteğimiz tam, kendisini bu cesaretinden dolayı tebrik ediyoruz. Allah yolunu, yolumuzu açık etsin.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft