SİYASET
Giriş Tarihi : 17-05-2018 12:25   Güncelleme : 17-05-2018 12:25

AK Teşkilat her yerde çalışıyor

Kandıra AK Parti kadrolarında dur durak yok

AK Teşkilat her yerde çalışıyor

AK Teşkilat her yerde çalışıyor

İlçe kongresinin ardından hemen seçim olacak gibi sahalara inen Kandıra AK Parti İlçe Teşkilatı 24 Haziran startının verilmesiyle birlikte adeta sahaların tozunu attırıyor.

AK Parti Teşkilatları her dönem seçime hazır olma alışkanlığını sürdürüyor. Her an seçim olacak gibi çalışmalarını sürdüren AK Parti Kandıra İlçe Teşkilatı 24 Haziran seçiminin startının verilmesinin ardından çalışmalarını zaman mefhumu gözetmeden sürdürme ve çalmadık kapı bırakmama kararı aldı. Bu kapsamda gece gündüz demeden yapılan programlar çerçevesinde Kandıra’nın 96 mahalle ve 325 mevkiinde ziyaretler gerçekleştiren Başkan Erol Ölmez öncülüğündeki ile teşkilatını bu çalışmalarda AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülnur Bayram ve kadın koları üyeleri ile, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Bayraktar ve gençlik kolları üyeleri yalnız bırakmıyor. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve Başkan Yardımcısı Murat Ölmez’in de zaman zaman katıldığı programlarda 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin önemine vurgu yapılıyor.

933 KM KARELİK ALANDA MÜTHİŞ ÇALIŞMA

AK Parti Kandıra İlçe Bşakanı Erol Ölmez ve ilçe teşkilatı 24 Haziran sürecinde çalmadık kapı, sıkılmadık el dinlenmedik sorun bırakmamak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Seçim sürecinde cenaze, mevlit, düğün dernek, kahve programları, esnaf ve vatandaş ziyaretleri, fuarlar, mezuniyet törenleri, Çerkes sürgünü anması, kurslar ve seminerler gibi bir çok programa katılan teşkilat 933 km’ lik alanda adeta AK Parti misyonunun ülke için önemi ve 24 Haziran seçimlerinin tarihi bir dönüm noktası niteliğinde olduğunu anlatarak vatandaşlardan destek istiyor. 24 Haziran seçimlerinin ülkenin kaderini belirleyeceği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk turda seçimi kazanmasının önemi vurgulanırken bu hususta tüm vatandaşlara büyük sorumluluk düştüğü ifade ediliyor.

KANDIRAMIZIN DESTEĞİNDEN EMİNİZ

İlk günkü aşkla kapı kapı dolaşıp, uzak yakın demeden tüm seçmenlere ulaşmaya çalışan Kandıra İlçe teşkilatının yaptığı çalışmalar ve hedefleri hakkında bilgi veren ilçe Bşakanı Erol Ölmez, ‘’ İlk günkü aşk ve heyecanla ülkemizin bekası ve geleceği adına siyaseten üzerimize düşen her şeyi yapmak üzere çalışmalarımızı gece gündüz ayrımı yapmadan sürdürüyoruz. Milletimizin dirliği ve birliğini bozmak zayıflatmak isteyenler kurdukları ittifakla durdurulamayan ilerleyişimizi durdurmak için çalışıyor. Bu kirli ittifakı bozmak, ülkemizin başına örülmek istenen oyunları boşa çıkarmak için canla başla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kandıramız’ın seçimlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye gereken desteği vereceğine inancımız tamdır. ‘’ dedi.

MAYIS AYINDA ZİYARETLER TAM GAZ

AK Parti ilçe teşkilatı son hafta içinde Üğümce, Köseler, Şerefsungur Dölekler,Deliveli, Nasuhlar, Çalyer, Beyce, Gebeşler, Akıncı, İshaklar, Avdan, Hüdaverdiler, Bağdetler Mancarlar, Bozburun, Yeniköy, Hıdırlar, Ömerli, Mülküşehsuvar, Sarıgazi, Selimköy, Akçaova, Bollu Mahallesini ziyaret ederek muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft