SİYASET
Giriş Tarihi : 17-05-2018 12:23   Güncelleme : 17-05-2018 12:23

Kandıra AK Parti tüm kadrolarıyla sahaya iniyor

Kandıra AK Parti tüm kadrolarıyla sahaya iniyor

Kandıra AK Parti tüm kadrolarıyla sahaya iniyor

Kandıra AK Parti tüm kadrolarıyla sahaya iniyor

AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, 24 Haziran seçim yarışında hayır cephesi ile aradaki farkı açmak amacıyla geçmiş dönem ilçe başkanlığı ve belediye başkanlığı yapmış isimleri sahaya davet etti.

Yaptığı açıklamalarla Kandıra’da 24 Haziran seçim yarışında açık ara önde olduklarını defaten deklare eden AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, hayır cephesi ile aradaki farkı iyice açmak amacıyla geçmiş dönem ilçe başkanlığı ve belediye başkanlığı yapmış isimleri sahaya davet etti. Başkan Ölmez,  Başkan Yardımcısı Erkan Öztürk,  önceki dönemlerde ilçe başkanlığı yapmış Muhsin Tekol, Erdinç Şentürk, Yunus Özder ve belediye Başkanlığı yapmış İsmail Genç ve Cengiz Kan ile öğle yemeğinde bir araya gelerek istişare etti.

BAŞKANLARIMIZI SAHALARDA YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ

Önceki dönemlerde AK Parti’ye hizmet etmiş başkanların bu seçimlerde teşkilata destek olmalarını ve sahalara inmelerini isteyen Ölmez, yaptığı açıklama da  ‘’ Geçmiş dönemlerde AK Parti Belediye Başkanlığı ve İlçe başkanlığı yapmış ağabeylerimiz, büyüklerimizle istişare toplantısında bir araya geldik. Tecrübelerinden, bilgi ve birikimlerinden faydalandık. Çeşitli konularda istişarelerde bulunduk, fikirlerini aldık. Kendilerini yeniden sahalara davet ettik. Ülkemiz ve geleceğimiz için önemi tartışılmaz olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için yanımızda sahalara inmelerini kendilerinden istirham ettik. Kandıra olarak geçmişi ve bu günü ile tam bir dayanışma içinde başarı çıtamızı daha da yukarılara çekmek için gayret sarf edeceğiz’’ dedi.

TEŞKİLATIMIZIN YANINDAYIZ

Önceki dönem ilçe başkanları ve belediye başkanları ise kendilerine yapılan davetten duydukları memnuniyeti ifade ederken, ‘’ Ülkemizi ve AK Partimizi seviyoruz. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri için teşkilatımızın yanında bir nefer olarak sahalara inmeyi onur kabul ederiz. Teşkilatımıza her türlü desteği vermeye hazırız ‘’ diyerek ilçe Başkanı Ölmez’e teşekkür ettiler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft