Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 17-05-2018 11:58   Güncelleme : 17-05-2018 11:58

25 Mahalleye Spor Malzemesi dağıtıldı

5 mahalleye futbol topu, masa tenisi takımı, dart takımı, satranç takımı bocce seti hediye edildi

25 Mahalleye Spor Malzemesi dağıtıldı

25 Mahalleye Spor Malzemesi dağıtıldı

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu Kandıra’da ağırladı.

Sabahın erken saatlerinde programlarına başlayan Başkanların ilk hedefi, Merkez Erikli, Belen mahallesi oldu. Burada spor malzemeleri dağıtan Başkan Karaosmanoğlu ve Başkan Köken, 25 mahalleye futbol topu, masa tenisi takımı, dart takımı, satranç takımı bocce seti hediye etti.

Sporun sosyal hayatta alışkanlıklar arasında yer almasını hedeflediklerini her fırsatta dile getiren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Merkez Erikli, Belen mahallesinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte 25 mahalleye dağıtılmak üzere spor malzemeleri hediye etti. Kapalı ve açık alanlarda kullanılmak üzere futbol topu, masa tenisi takımı, dart takımı, santranç takımı,bocce setinden oluşan spor malzemelerinden dolayı mutluluk duyduklarını belirten vatandaşlar, Başkan Köken ve Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

Sporun kardeşlik ve birlik beraberliğin en önemli aracı olduğunu ifade eden Başkan Köken , spor malzemelerinin dağıtımından sonra Başkan Karaosmanoğlu ile birlikte tenis maçı yaptı. Tenis müsabakasının sonucunu kardeşlik ve dostluk olarak açıklayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, hem Kandıra’mız hem de ülkemiz için canla başla çalışacak ve birlik beraberliğimizi arttıracak hizmetlerde bulunacağız dedi.

 

 

 

 

 

 

.


 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft