Advert Advert
Advert Advert
Advert

Umreden Dönen Karaosmanoğlu’na Kandıra'dan ziyaret

Başkan Köken ve meclis üyelerinden Karaosmanoğlu'na ziyaret

Umreden Dönen Karaosmanoğlu’na Kandıra'dan ziyaret
Bu içerik 1814 kez okundu.
Advert

Umreden Dönen Karaosmanoğlu’na Kandıra'dan ziyaret

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ve Kandıra Belediyesi meclis üyeleri umre ziyaretinden dönen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Umre ziyaretini yerine getirip kutsal topraklardan dönen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın İbrahim Karaosmanoğlu'nu makamında ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Başkan Karaosmanoğlu’na ibadetlerinin hayır, bereket ve kalp ferahlığı getirmesini diledi. Kandıra’da birlik ve beraberliğe önem veren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yerel yönetimler arasında bilgi ve tecrübe paylaşımının çok önemli olduğunu söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Kandıra’daki çalışmaların da değerlendirmesini yaptı.

Görüşmede gerçekleştirdikleri hizmetler hakkında Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi veren Başkan Ünal Köken, Kandıra’nın gelişimine katkı sağlayacak projeler için gayretle çalıştıklarını vurguladı. İlçedeki birlik beraberliğin büyük bir kazanım olduğunu anlatan Başkan Köken, yerel yönetimler olarak ülkemize ve ilçemize katkı sağlayacak sorumluluklarımıza daima sahip çıkacağız, çalışmalarımızı arttırarak sürdüreceğiz dedi.

 

başkan karaosmanoğlu umre sayahati kandıra belediyesi başkan köken belediye meslia üyeleri karaosmanoğlu ziyaret kandıralılar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı