YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-05-2018 20:30   Güncelleme : 05-05-2018 20:30

Umreden Dönen Karaosmanoğlu’na Kandıra'dan ziyaret

Başkan Köken ve meclis üyelerinden Karaosmanoğlu'na ziyaret

Umreden Dönen Karaosmanoğlu’na Kandıra'dan ziyaret

Umreden Dönen Karaosmanoğlu’na Kandıra'dan ziyaret

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ve Kandıra Belediyesi meclis üyeleri umre ziyaretinden dönen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Umre ziyaretini yerine getirip kutsal topraklardan dönen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın İbrahim Karaosmanoğlu'nu makamında ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Başkan Karaosmanoğlu’na ibadetlerinin hayır, bereket ve kalp ferahlığı getirmesini diledi. Kandıra’da birlik ve beraberliğe önem veren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yerel yönetimler arasında bilgi ve tecrübe paylaşımının çok önemli olduğunu söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Kandıra’daki çalışmaların da değerlendirmesini yaptı.

Görüşmede gerçekleştirdikleri hizmetler hakkında Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi veren Başkan Ünal Köken, Kandıra’nın gelişimine katkı sağlayacak projeler için gayretle çalıştıklarını vurguladı. İlçedeki birlik beraberliğin büyük bir kazanım olduğunu anlatan Başkan Köken, yerel yönetimler olarak ülkemize ve ilçemize katkı sağlayacak sorumluluklarımıza daima sahip çıkacağız, çalışmalarımızı arttırarak sürdüreceğiz dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft