YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-05-2018 20:02   Güncelleme : 05-05-2018 20:02

Kandıralılardan Kandıra'ya ziyaret

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin, Kandıra ziyaretleri

Kandıralılardan Kandıra'ya ziyaret

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin, Kandıra ziyaretleri

Geçen ay sonunda genel kurulunu yapan Kocaeli Kandıralılar Derneğinin 13.Başkanı Av. Abdurrahman Kaymak ve yönetim kurulu üyelerinin ilk adresi Kandıra oldu.  Kandıralılar Kandıra’da seri ziyaretler gerçekleştirdi.

Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Başsavcı H. Hüseyin Daşdemir ve Kandıra Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Uysal’ı makamlarında ziyaret eden Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri, Kandıra Belediye Başkanları: Kenan Evin (1984-1994), Ercüment Şahin (1994-1999) ve Mustafa Öğren (2004-2009) ile İşadamaları; Bulgurcu Çeyiz Evi sahibi Volkan Bulgurcu ve Kumcağız’da Saygın Apart Otelin sahibi Erol Taşçı’yı işyerlerinde ziyaret ederek Dernek çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

Toplantılara; Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Av. Abdurrahman Kaymak, Yönetim Kurulu üyeleri; e.Dnz. Kıdemli Albay Ali Kocatürk, Sigortacı Erdal Baykara ve Tesisat Teknikeri Salim Yaşar, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Denetim Kurulu üyeleri; Burak Şirket Yöneticisi İbrahim Yılmaz ve Fevzi Genç, Danışma Kurulu üyeleri; Sanayici Günay Gülcü, İşadamı Erdoğan Görgün ve Satranç Hocası Mustafa Yıldız ile İtfaiye emeklisi Salih Horoz katıldı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft