Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 21-04-2018 19:40   Güncelleme : 22-04-2018 00:44

Erol Ölmez '' Zevk Alırım''

AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez Kandıralı milletvekili için ne dedi...

Erol Ölmez '' Zevk Alırım''

Erol Ölmez ''Zevk Alırım''

24 Haziran’da gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında ilçemiz basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kandıra Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, seçimden yana hiçbir kaygıları olmadığını ifade ederken  amaçlarının makası biraz daha açmak olduğunu söyledi.

24 Haziran’da gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri hakkında ilk açıklama AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez’den geldi. Ölmez, 7 aylık ilçe başkanlığı döneminde ilçe binasında ziyaretler dışında oturmadıklarını ve her gün sahada olduklarını ifade ederek başladığı açıklamasında, ‘’ Bizim coğrafyamızla sıkıntılı olma yabancı olma gibi bir durumumuz yok. Cumhurbaşkanımızdan, İl başkanımıza, Büyükşehir belediye başkanımıza,  ilçe başkanımızdan belediye başkanımıza kadar vatandaşımızın bizi kucaklayacağına inanarak bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da yine sahalara ineceğiz. Ak Parti olarak mahalle sandık kurullarımıza kadar hazırlığımızı yaptık, il başkanlığımıza sunduk. . Seçim bürolarımız tespit edildi. YSK’nın açıklamasını bekliyoruz start verildiği an harekete geçeceğiz.’’dedi.

Cumhuriyet tarihinde ilk defa farklı bir sistem için seçime gidildiğini ifade eden ve sistem hakkında bilgiler veren Ölmez, ‘’ İnsanlarımız cumhurbaşkanımıza güveniyorlar. Verdiğimiz sözlere inanıyorlar. Yeni hükümet sistemindeki beklentimiz devletimizin daha hızlı karar alması ve daha hızlı ilerlemesi yönündedir. Cumhurbaşkanımız hükümetimiz bir karar alacaksa bunu rahatlıkla alabilmelidir. Meclis anayasanın kendisine yüklediği en kutsal görevi kanun yapma işini yapacak. Hükümet sistemi ve milletvekili aynı seçimde ayrı ayrı seçilecek. İkisi aynı sandıkta ayrı ayrı olacak. Bu seçide birde ittifaklar var. Tüm bunların hepsi bu seçimi çok özel bir seçim haline getiriyor’’ dedi.

Basın mensuplarını yapılacak çalışma ve programlara davet eden Başkan Ölmez, ‘’Hürriyetinize ve kaleminize saygılıyız. Çekinecek bir şeyimiz yok. Ak Parti döneminde söz verilip de yapılmayan hiç bir şey yok. Sadece dar kaynaklar nedeni ile gecikmeler yaşanabiliyor. Bizde Kandıra Belediyemizin, Büyükşehir Belediyemizin ve hükümetimizin kaynakları ile vatandaşımızın ayağına taş değmesin diye gerekeni yapmaya çalışıyoruz. Gerek yerel gerek siyasi çalışmalarımızla 24 Haziran’a şimdiden hazırız. Sadece Ak Parti olarak bu seçimde en son seçimde aldığımız 19 bin beş yüz’ün üzerinde oy alacağımıza inanıyoruz. Kandıramızın bu seçimlerde mümkün olan en büyük kaynaşmayı sağlayacağına eminiz’’ dedi..

Basın mensupları tarafından Kandıralı Milletvekiline AK Parti’nin bakışının ne olduğu sorusu üzerine açıklama yapan Başkan Ölmez, ‘’ Seçimden en ufak endişemiz yok. Bizim maksadımız makası aradaki farkı daha çok nasıl açarız, onun peşindeyiz. İlçe teşkilatı olarak partimizin 9 bin 200 üyesinden ben hariç, 9 bin 199 üyesi arkadaşımızın milletvekili adayı olmasından zevk duyarım. Ben ilçe başkanı olarak partinin başarısı için ilçe başkanı olarak ve bir nefer olarak çalışacağım. Kurullarımızı topladık, toplantılar yaptık.  Milletvekilliği için şimdiye kadar ne bana ne de kurullara iletilmiş her hangi bir talep maalesef yok. Bu bağlamda buralarda, parti teşkilatlarımızda yoğrulmuş, emek vermiş arkadaşların görev almasından, milletvekili adayı olmalarından zevk alırım. Diğer adaylar gibi Kandıralı adayımızın milletvekili olması için elimizden gelen destek ve gayreti de göstermeye hazırım.’’ Dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft