YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-04-2018 16:18   Güncelleme : 21-04-2018 16:18

Fuarın Yıldızı Kandıra Yoğurdu

Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık ve Sera-Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarında

Fuarın Yıldızı Kandıra Yoğurdu

Fuarın Yıldızı Kandıra Yoğurdu

Kocaeli'de ilk defa düzenlenen Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık ve Sera-Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarında Kandıra Belediyesi tarafından tanıtımı yapılan Kandıra yoğurdu  fuarın yıldızı oldu.  

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle düzenlenen Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık ve Sera-Bahçe Süs Bitkileri fuarının açılış töreninde yem bitkisi tohumu, yem katkı maddesi dağıtıldı. Açılışa Kocaeli Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, ilçelerdeki kooperatif başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

“Kandıra Yoğurdu Misafirleri Kendine Hayran Bıraktı”

Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık ve Sera-Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarına katılan Kandıra Belediyesi, ilçenin ünlenen lezzeti Kandıra yoğurdu, mancarlı pide, köy peyniri ve köy lokumunu tanıttı. Yoğun katılımın olduğu fuarda misafirler, Kandıra yoğurdunun lezzetine hayran kaldı. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in yoğurt ikram ettiği vatandaşlar, Kandıra’ya özgü, yöresel tüm tatları sevdiklerini, doğal ve organik olan ürünleri gönül rahatlığıyla evlerine aldıklarını vurguladı.

“Başkan Ünal Köken, Kandıra’yı Tüm Platformlarda Tanıtıyor”

İlçenin tanıtılmasında büyük rol oynayan Başkan Köken’e çalışmalarında başarılar dileyen vatandaşlar, Kandıra’yı  her ziyaretlerinde farklı ve modern bir hizmetle bulduklarını vurguladı.Kocaeli Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı Kandıra Belediyesinin standında ağırlayan Başkan Ünal Köken, Kandıra yoğurdunu fuarın yıldızı yaptı. Mancarlı pide ve doğal yoğurdun tadına başka hiçbir yerde rastlayamazsınız diyen Başkan Ünal Köken, tüm vatandaşlarımızı ilçemizi görmeye, sahillerimiz ve doğal ürünlerimizle herkes tarafından bilinen cennet ilçemiz Kandıra’mızı ziyarete bekliyoruz dedi.

 

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft