Advert Advert
Advert Advert
Advert

Kanser hastalığına dikkat çekmek için fener şenliği yaptılar

Kandıra AK Parti Kadın Kolları 1-7 Nisan Kanser Haftası dolayısıyla farklı bir etkinlik düzenleyerek kansere dikkat çekti

Kanser hastalığına dikkat çekmek için fener şenliği yaptılar
Bu içerik 3854 kez okundu.
Advert

Kanser hastalığına dikkat çekmek için fener şenliği yaptılar.

Kandıra AK Parti Kadın Kolları 1-7 Nisan Kanser Haftası dolayısıyla farklı bir etkinlik düzenleyerek kansere dikkat çekti. 

Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez önderliğinde, Kadın Kolları başkanı Gülnur Bayram tarafından gerçekleştirilen fener şenliğine AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, belediye meclis üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Eşli olarak gerçekleştirilen fener şenliğinde bir konuşma yapan ilçe kadın kolları başkanı Gülnur Bayram, 7 Nisan Kanser haftası dolayısıyla farklı bir etkinlik yaparak kansere dikkat çekmek istediklerini ifade etti.

Bayram konuşmasında, ‘’ Sinsi bir hastalık olan kanser hastalığı çağımızın en ölümcül hastalıkları arasında yer almaktadır. Bu açıdan dünyanın en önemli sağlık sorunlarından biridir.  Kansere yakalanmamak, kanserden korunabilmek ve kanserle savaşa dikkat çekmek adına böyle bir haftada farklı bir etkinlik düzenlemek ve vatandaşlarımızın dikkatini çekmek istedik. Bu haftanın kanserden bilinçlenmemize vesile olmasını temenni ederken, kanser hastalarımıza Allahtan acil şifalar diliyorum dedi.

kandıra kandıra ak parti kadın kolları kanser haftası fener şenliği kandıralılar erol ölmez gülnur bayram
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tır dorsesinde yangın korkuttu
Tır dorsesinde yangın korkuttu
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı