YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-04-2018 22:01   Güncelleme : 04-04-2018 22:01

Namazgah'a ağır misafirler gelmeye başladı

Başkan Ünal Köken, Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’le Namazgah Tema Parkı İnceledi

Namazgah'a ağır misafirler gelmeye başladı

“Başkan Ünal Köken, Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’le Namazgah Tema Parkı İnceledi”

Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Kandıra’yı ziyaret etti. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve Milletvekili Aygün, Namazgah Kültür Merkezi ve Namazgah Tema Parkının son halini inceleyerek vatandaşlarla sohbet etti.

Namazgah Tema Parkı, Kandıra’ya kazandıran Belediye Başkanı Ünal Köken, vatandaşlara sosyal alanlar oluşturdu. Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’ün Kandıra’ya yaptığı ziyarette Tema Parkın son halini inceleyen Başkan Köken ve Aygün, futbol sahasında maç yapan gençlere konuk oldu, onlarla birlikte futbol oynadı.

Gençlerimiz ve çocuklarımızın spora yönelmesi ve sosyal hayatlarının en önemli parçasının spor olması için Namazgah Tema Parkımızı hayata geçirdik diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, baharın gelişiyle dışarı çıkan, temiz havayla buluşan vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Köken’in proje ve çalışmalarından memnun olduklarını dile getiren hemşehrileri ise Kandıra’nın gelişmesini sağlayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e teşekkür etti.

 Kocaeli Milletvekilimiz Zeki Aygün ile birlikte, Namazgah Kültür Merkezimizi ve Namazgah Tema Park Projemizin son halini yerinde inceledik. Kandıra'mız için harika bir projede sona geldik. Vatandaşlarımıza her şeyin en güzelini sunmak için çalışıyoruz diyen Başkan Ünal Köken, güzel memleketimiz için yaptığımız hizmetlerle hemşehrilerimizin yanındayız dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft