SİYASET
Giriş Tarihi : 21-03-2018 09:26   Güncelleme : 21-03-2018 09:26

Mehmet Akif Yılmaz'dan yeni teşkilata ziyaret

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz'dan, Kandıra ilçe yönetimine hayırlı olsun ziyareti

Mehmet Akif Yılmaz'dan yeni teşkilata ziyaret

Mehmet Akif Yılmaz'dan yeni teşkilata ziyaret

Kandıra AK Parti kongresi sonrası yeni yönetimi ziyaret etmek amacıyla hayırlı olsun ziyaretine gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet  Akif Yılmaz, ilçe yönetimini ziyaret etmesinin ardından bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Kandıra İlçe Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Kandıra ilçe binasında İlçe Başkanı Erol Ölmez, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları tarafından karşılandı. Milletvekili Yılmaz yaptığı konuşmada, teşkilat olarak güzel bir kongre süreci gerçekleştirildiğini ve aynı heyecanla çıtanın daha yükseklere taşınacağına inandığını ifade ederken, ‘’ Zor bir süreçten geçiyoruz. Dün Afrin operasyonunun en sıkıntılı geçmesi beklenen kısmı aşılarak, Afrin merkeze girildi. Askerlerimize ve sivil vatandaşlara zarar gelmemesi için çok tedbirli, yavaş ve dikkatle gerçekleştirilen bir operasyonun şu anda ilk aşaması nihayete erdi. Dünyanın gıpta ile baktığı bir operasyondu. İnşallah Suriyeli, orada oturan kardeşlerimiz yeniden oralara asli vatanlarına  gönderilecekler. Burada birilerinin çok farklı beklentileri var. Türkiye ekonomik olarak sıkıntıya girsin, bir bocalasın da bizim önümüz açılsın beklentisinde olanlar var. Hevesleri kursaklarında kalacak. Bu süreçte en çok ihtiyacımız olan şey toplumsal destek. Milletimizin desteğini diri tutmak. Bunun içinde yerelde bizlere çok büyük görevler düşüyor.’’ Dedi

Her alanda yapılan hamlelerin halka çok iyi anlatma sorumluluğunun tüm parti teşkilatlarının üzerindeki bir vebal olduğunu ifade ederek sözlerini sürdüren Milletvekili Yılmaz, ‘’ Cumhurbaşkanımız görüyorsunuz ne gecesi var ne gündüzü durmadan böyle bir sorumluluk ve anlayışıyla çalışıyor. Meseleleri bizim ve halkımızın anlayacağı şekilde gayet net bir şekilde ortaya koyuyor. Bizim de etrafımızda, sokağımızda, köylerimizde, kahvehanelerimizde bu meseleleri anlatma, yayma,  kafası karışanları ikna etme sorumluluğumuz var. Özellikle yerel seçimlere bir yıldan az bir zaman kaldığı  bir zamanda bu heyecanımızı daha da arttırarak 2019’ a hazırlanmak zorundayız. Çanakkalede, Kocaelide en çok şehit vermiş bir ilçe olarak Kandıra’ da şehitlerimiz için düzenlenen bir programa katıldık ve Çanakkale Zaferinin 103 yılını anma imkanı bulduk. Gerçekten duygulandık. Sağolsun Kandıralı öğrenciler, Çanakkale ruhunun ne demek olduğunu bu anlayışın bu günde hala dip diri yaşadığını gösterdiler.’ Dedi.

Meclisten geçen ittifak yasası hakkında da bilgiler veren Milletvekili Yılmaz konuşmasını, ‘’Önümüzdeki süreç hükümet seçimi, Milletvekili seçimlerinde artık tek başımıza değiliz. AK Parti başından beri küresel operasyonların farkına varıp devletin bekası, milletin  birliği ve beraberliği adına doğru bir tavır ortaya koyarak bir çok sıkıntılı meselede bize destek olan Sayın Devlet Bahçeli ve ekibi ile bir ittifaka yöneldi. Önümüzdeki süreçte MHP ile ortak bir seçime gireceğiz. Geçmişte yaşanan tecrübeler bu tür ittifakların birlik ve beraberliği toplumun önüne koyduğu için teveccüh gördüğü noktasında. Türkiye’nin her zamankinden çok daha güçlü idari bir sisteme ve otoriteye ihtiyacı var. İşte bu ittifak, Cumhur ittifakı hiç şüpheniz olmasın Türkiye Cumhuriyeti Devleti idaresi daha da güçlenerek bu sınavı verecek. Ama tabi biz hep birlikte bu birlikteliği sahaya yansıtmak durumundayız.  Cumhurbaşkanımız ve Sayın Devlet Bahçeli arasındaki uyum ve birliktelik, söylemde ve birlikte ortaya koymuş olduları tavrın yansımaları yerelde de ortada görülmeli.  Bu seçimlerde bu birliktelikle Türkiye daha güçlü yoluna devam edecek inşallah’’ diyerek sürdürdü.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft