Advert Advert
Advert Advert
Advert

Başkan Köken Babaköy Mahallesindeydi

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Başkan Köken Babaköy Mahallesindeydi
Bu içerik 2185 kez okundu.
Advert

Başkan Köken Babaköy Mahallesindeydi

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaret sırasında, mahalle halkının sorunlarını dinleyen Başkan Köken, sabah namazını Babaköy mahallesinde hemşehrileriyle birlikte kıldı.

Bölge ziyaretlerini aralıksız sürdüren ve mahallelerin sorunlarını yerinde inceleyerek gerekli talimatı veren Başkan Köken, birinci görevinin vatandaşa hizmet olduğunu söyleyerek, bizler vatandaşın yanındayız dedi. Köken,“Görevimiz, vatandaşa hizmet etmektir. Halkımıza hizmet etmenin mutluluğu hiçbir şeyle ölçülemez.”dedi.

Başkan Ünal Köken, ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada  Babaköy mahallesinde çalışmalara hız verileceğini, alt yapı çalışmalarına da önem verilerek, vatandaşın daha sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde yaşaması için gereken çalışmaların başlatılacağını söyledi.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i gören mahalle sakinleri çok mutlu oldu. Başkanın ziyareti ile onurlandıklarını söyleyen mahalle sakinleri, ziyaretlerinden dolayı  Başkan Köken’e teşekkür etti.

Kandıralıların ilçemizin sakini değil sahibi olduğunu göstermek için hemşehrilerimizle sık sık buluşarak fikirlerine başvuruyor, talep, görüş ve önerilerini yerinde dinliyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e tam destek veren Kandıralı hemşehrileri,verilen hizmetten memnun olduklarını belirttiler.

Merkezine insanı koyan projelerimizle “ İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışını önemsiyoruz. Şehrimizi modern, sağlıklı ve yaşanabilir haliyle gelecek nesillere el birliği ile taşıyacağız şeklinde konuşmalarını sürdüren Başkan Köken, hemşehrilerinin yanında olmayı sürdüreceğini ifade etti.

 

 

 

 

 

kandıra başkan köken babaköy mahallesi ziyareti kandıralılar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor