YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-03-2018 20:17   Güncelleme : 04-03-2018 20:17

Temiz Bir Çevre İçin Çalışmalar Hızlandı

Temizlik İşleri Müdürlüğü daha temiz bir Kandıra için çalışmalarını sürdürüyor.

Temiz Bir Çevre İçin Çalışmalar Hızlandı

Temiz Bir Çevre İçin Çalışmalar Hızlandı

Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü daha temiz bir Kandıra için çalışmalarını sürdürüyor. Temizlik ve çevre çalışmalarının daha etkin ve kaliteli bir şekilde ilerlemesi için çöp konteynırlarının  sayısını arttıran Kandıra Belediyesi, temiz ve sağlıklı yarınlar için çalıştıklarını kaydetti.

Temizlik ve çevre çalışmalarını daha etkin ve kapsamlı hale getirmeyi ve uygulamayı amaçlayan Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni alınan 210 adet çöp konteynırıyla vatandaşlara temiz bir çevre, sağlıklı bir yaşam kalitesi sunuyor.

Daha temiz bir Kandıra, daha temiz bir çevre söylemini her defasında yenileyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal  Köken, turizm faaliyetleri başta olmak üzere bir çok alanda gelişen ve büyüyen bir ilçemiz var. Her geçen gün değişen dünyaya ayak uydurmak, bir adım öteye geçmek adına dünden bugüne çalışmalarımız hızla devam ediyor dedi.

"Gelişmiş bir kent yaşamı, temiz bir çevre ile mümkün olur"

Çevre temizliği ve bakımında, modern sistemler ve son teknoloji ürünü araç ve gereçleri kullanarak, halkımızın memnuniyetini en üst düzeye çıkartılmasını  hedefleyen Kandıra Belediyesi, etkin, kalıcı ve yaşanılabilir bir ortam oluşturmak için çalışıyor.

Belediyemizde çöp toplama hizmetinin etkin ve kaliteli bir şekilde yürütülmesi için modern sistemler ve araçlar kullanılmakta diyen Başkan Köken, çöp toplama hizmetinde etkinlik ve verimlilik vatandaşlarımızın, günlük yaşamları içerisinde, hoş olmayan koku, görüntü ve kirlilikten kurtulmalarını sağlamaktadır dedi.

Başkan Ünal Köken, Belediyemiz çevre temizlik ve bakım ekibi tarafından çalışma programları dahilinde alanlarımızın düzenli temizliğinin yapıldığı  Kandıra’ya  yakışır bir  çevre sağlanmakta olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft