YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-03-2018 19:47   Güncelleme : 04-03-2018 19:47

Stabilize Yol Çalışmalarına ağırlık verildi

Kandıra Belediyesi Stabilize Yol Çalışmalarına ağırlık verdi

Stabilize Yol Çalışmalarına ağırlık verildi

Stabilize Yol Çalışmalarına ağırlık verildi

Kandıra  Belediyesi kış aylarında stabilize yol çalışmalarına ağırlık verdi. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü , Çakmaklar mahallesinde 250 metre stabilize yol çalışmasını tamamladı.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in karış karış gezerek gözlem yaptığı ilçede, yol çalışmaları titizlikle sürdürülüyor. Kış aylarına rağmen bozuk olan yolları yenilemek için  çalışmalarını sürdüren  Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çakmaklar Mahallesinde stabilize yol yapımını tamamladı. 250 metrelik yolda 380 ton malzeme kullanan ekipler, vatandaşların sosyal hayatlarında ulaşım sıkıntısı yaşamamaları yönünde hizmetlerini hızlandırıyor.

İlçenin tüm mahallelerinde yol yapım, onarım ve stabilize çalışmalarıyla vatandaşlara hizmet ulaştıran Kandıra Belediyesi ekipleri, Çakmaklar mahallesinin yanı sıra bir çok bölgede çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

Yol yapım ve onarım konusunda açıklama yapan Başkan Ünal Köken, "Belediyemizin çalışmaları arasında bulunan ve Fen İşleri Müdürlüğümüzün yürüttüğü yol çalışmalarını önemsiyoruz. Bu yollar kentin çehresini değiştireceği gibi, ilçemizin de gelişmesi, yerleşim alanlarının yayılımı ve ulaşım rahatlığı için çok önemli. Bu nedenlerle çalışmalarımız devam edecek. Başlayan yeni yol açma çalışmaları, stabilize yol çalışmaları, gerekse parke kaplama çalışmalarımızla vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft