SİYASET
Giriş Tarihi : 11-02-2018 18:38   Güncelleme : 11-02-2018 18:38

Kandıra İYİ Parti kongresini gerçekleştirdi

İYİ Parti Kandıra İlçe Teşkilatı Kongreye gitti

Kandıra İYİ Parti kongresini gerçekleştirdi

Kandıra İYİ Parti kongresini gerçekleştirdi

İYİ Parti Kandıra İlçe Teşkilatı Kongreye gitti. MHP Belediye Meclis üyeliğinden istifa etmesinin ardından İYİ Parti Kandıra İlçe başkanı olarak atanan Hilal Kübra Altınay  seçilmiş ilçe başkanı olarak yönetimini belirledi.

Kısa süre önce çalışmalarına başlayan İYİ Parti Kandıra ilçe teşkilatı Çarşı Mahallesi 23 Nisan Caddesi  üzerinde ilçe binasını tutmasının ardından kongreye gitti. Bu gün gerçekleşen kongre ile yönetim kurulu üyeleri ve başkanlarını seçen İYİ Parti’liler, yoğun bir günü arkalarında bıraktı. Parti binasında gerçekleşen kongrede divan üyelikleri başkan olarak il yöneticisi Cemil  Uslu, başkan yardımcılığını Ali Ekşi, Ebuzer Akgül, katip üyeliğe ise Emine Ünsal ve Mesut Ateş tarafından gerçekleştirildi.  43 delegenin oy kullanma hakkının olduğu kongrede atanmış başkan  Hilal Kübra Altınay, seçilmiş başkan olurken 16 il delegesi ve 20 kişilik yönetim kurulu listesi belirlendi.

İYİ parti Kandıra ilçe yönetimi : Hilal Kübra Altınay, İrfan Bahadır, Ali Rıza Çakın, Canan Bozdemir, İsmet Koçak, Nursel Aslı Kışla, Murat Özer, Emine Ünsal, Sami Şentürk, Mesut Ateş, Şaban Aksoy, Özkan Baykız, Melike Eren, Orhan Horos, İlhan Özkul, Gökşen Erbek, İsmail Ceyhan, Recep Ali Varlık, Muhammet Kılıç, Remzi Başol, Turcan Çelikkanat...

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft