EĞİTİM
Giriş Tarihi : 20-01-2018 09:44   Güncelleme : 20-01-2018 09:44

Öğrencilerin Karne Sevinci

Başkan Köken karne dağıttı

Öğrencilerin Karne Sevinci

Öğrencilerin Karne Sevinci

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, eşi Elif Köken’le birlikte Akçakoca İlkokulu 1E sınıfında eğitim gören oğulları Ahmet’in karne heyecanına ortak oldu.

Sınıf öğretmenimiz Gökçin Yalçıntuğ başta olmak üzere dönem boyunca fedakarca çalışan öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmesine katkı sağlayan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum diyen Başkan Ünal Köken, öğrencilere karnelerini verdi.

2017-2018 yılı eğitim yılının ilk yarısını bitiren tüm öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in Akçakoca İlkokulunda eğitim gören oğulları Ahmet’te karne alan öğrenciler arasındaydı. Eşi Elif Köken’le birlikte 1-E sınıfını ziyaret eden ve öğrencilere karnelerini veren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, tüm öğrencilere iyi tatiller diledi.

Yoğun bir eğitim öğretim dönemini tamamlayarak tatile hazırlanıldığını ifade eden  Başkan Ünal Köken, karne notları ne başarının ne de başarısızlığın göstergesidir. Öğrenme sürecindeki eksiklerimizi ve öğrenme biçimlerimizi gözden geçirme fırsatıdır dedi.

 

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft