Advert Advert
Advert Advert
Advert

Maçın kazananı dostluk oldu

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, meclis üyeleri ve Belediye personeliyle voleybol maçı yaptı

Maçın kazananı dostluk oldu
Bu içerik 5559 kez okundu.
Advert

Maçın kazananı dostluk oldu

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Yavuz Sonat Güzel Kapalı Spor Salonunda meclis üyeleri ve Belediye personeliyle voleybol maçı yaptı. Keyifli geçen karşılaşmanın kazananı ise dostluk olldu.

Yavuz Sonat Güzel Kapalı spor salonunun açılışıyla birlikte gençlere ve çocuklara yönelik Kandıra’da farklı spor branşlarında eğitim verilmesiyle ilgili çalışmalarını hızlandıran Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, gençlere ve çocuklara örnek oluyor. Meclis üyeleri ve Belediye personeliyle Yavuz Sonat Güzel Kapalı Spor salonunda voleybol maçı yapan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bizler yöneticiler olarak sosyal hayatımıza sporu katmalı ve başta çocuklarımız olmak üzere tüm yaş kesimini spor yapmaya karşı teşvik etmeliyiz dedi.

 İş hayatının zorlukları ve stresi içinde sağlıklı yaşamaya özen gösteren Başkan Köken’in meclis üyeleri ve Belediye Personeliyle bir arada motivasyonu arttırmayı hedefleyen voleybol maçının sonunda dostluk ve birlik beraberlik galip geldi. Sosyal aktivitelerimizi arttıracağız diyen Başkan Ünal Köken, ilçemizde spor faaliyetlerinin bir çok farklı branşta yapılması için de çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi.

 

 

 

kandıra kandıra belediye başkanı ünalköken voleybol maçı kandıralılar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Televizyon patladı 1 ölü
Televizyon patladı 1 ölü
İlk mecliste 7 gündem maddesi
İlk mecliste 7 gündem maddesi