Advert Advert
Advert Advert
Advert

Basın mensupları onore edildi

Yerel basın onore edildi

Basın mensupları onore edildi
Bu içerik 4458 kez okundu.
Advert

Basın mensupları onore edildi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü ve 16 Ocak Basın Onur günü münasebeti ile yapılan bir dizi etkinlikte Kandıra yerel basın  mensuplarının basın onur günleri kutlandı. Kutlamalar il genelinde de devam etti.

10 Ocak çalışan Gazeteciler günü münasebeti ile Kandıra ve Kocaeli’de bir dizi etkinlik düzenlendi.  AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, Kandıra basın mensuplarını Mavi Köşe Lezzet Lokantasında yemekte ağırlaması ile başlayan süreç Başkan Köken’in açıklamaları ve KOGACE tarafından düzenlenen 16 Ocakta düzenlen törenle devam etti. AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülnur Bayram ve Basından sorumlu İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Can ile bir araya gelen Kandıra Basını,   Mavi Köşe Lezzet Lokantası'nda düzenlenen yemekte hasbihal etti. Kandıra üzerine yapılması gerekenlerin de konuşulduğu yemek samimi bir atmosferde gerçekleştirildi. Başkan  Ölmez, basına verilen değerin önemine atfen yaptığı açıklama da “ Özellikle yerel basının ilçemiz için önemi aşikardır. İlkeli ve tarafsız habercilik anlayışı ile ilçemiz kamuoyunun bilinçlenmesini ve oluşmasına zemin hazırlayan basın mensuplarımızı tebrik ediyor teşekkür ediyoruz ‘’ dedi.

Basın mensuplarına bir tebrikte Kandıra Saadet Partisi İlçe Başkanı Ramazan Arslan'dan geldi. Yarım elma gönül alma babından basın mensuplarının isimleri ve Saadet Partisi yazılı şık kalemleri basın mensuplarına hediye eden Arslan, basın mensuplarının basın günlerini kutladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile basın mensuplarına pc dağıtıldı. 

“Başkan Ünal Köken’in 16 Ocak Basın Onur Günü Mesajı”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 16 Ocak Basın Onur Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Köken mesajında mesleki sorumluluklarının bilinciyle hareket ederek en doğru mesajları halka vermeyi başarmış tüm basın çalışanlarının basın onur gününü kutluyorum dedi.

Başkan Ünal Köken 16 Ocak Basın Onur Günü mesajında; “Milletin gözü, kulağı, sesi olan ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı içinde başarıyla yerine getirmişlerdir. Bizler de yerel yönetimler olarak kamu yönetimi ile milletimiz arasında köprü vazifesinde bulunan  başta ilçemiz gazetecileri olmak üzere, tüm basın çalışanlarının yanında olmayı, onlara destek olmayı sürdüreceğiz. İlçemizde ve ilimizde bu görevi başarı ile üstlenen tüm gazetecilerimizin 16 Ocak Basın Onur Günlerini kutluyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

 

kandıra 10 ocak çalışan gazeteciler günü 16 ocak basın onur günü kandıra basını erol ölmez ünal köken kogace ramazan arslan kandıralılar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı