YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-12-2017 09:26   Güncelleme : 27-12-2017 09:26

İzmit Caddesi çalışmalarla ihya ediliyor

İzmit Caddesindeki yenileme çalışmalarına devam ediyor

İzmit Caddesi çalışmalarla ihya ediliyor

İzmit Caddesi çalışmalarla ihya ediliyor

Kandıra’nın tüm noktalarında genişleyen hizmet ağına bağlı olarak çalışmalarını hızlandıran Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İzmit Caddesindeki yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Kandıra’nın çehresini yenilemek ve güzelleştirmek için ekipleriyle birlikte çalışan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, İzmit Caddesinde yaz başında başlayan çalışmaların tüm cadde boyunca devam ettiğini vurguladı.İzmit Caddesinde yol boyunca yapılan ışıklandırma ve çevre düzenlemeleriyle vatandaşların beğenisini kazanan çalışmalarda şu ana kadar 6850 adet tuğla kullanılarak 72 m2   dekoratif tuğla saksı yapımı tamamlandı. Çalışmalarına halen devam eden Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalar dahilinde 30 adet palmiyede tuğla saksı ile 22 adet büyük ağaca saksı tuğlaların yapımını bitirdiklerini belirtti.

Merkez ve mahalleler başta olmak üzere Kandıra’nın tüm noktalarında inceleme ziyaretlerini yaptıklarını belirten Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, İzmit Caddesinde başladıkları yenileme çalışmalarının ilçenin bir çok bölgesinde de devam edeceğini ifade etti. Hizmet ağımızı hızlandırıp, projelerimizi çeşitlendiriyoruz diyen Başkan Köken, vatandaşlarımıza kaliteli ve hızlı bir hizmet sunabilmek için çalışmalarımız sürecek dedi.

 

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft