Advert Advert
Advert Advert
Advert

Başkan Köken, Personeliyle kahvaltıda buluştu

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ...

Başkan Köken, Personeliyle kahvaltıda buluştu
Bu içerik 2926 kez okundu.
Advert

Başkan Köken, Personeliyle kahvaltıda buluştu

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleriyle motivasyon programında bir araya geldi.

Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleriyle düzenlenen kahvaltı programında bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, mahalle sayısının çok olmasıyla hizmet alanının genişlediğini vurguladı.

Belediyemizin Temizlik İşleri Müdürlüğü en önemli birimlerimiz arasında. Bir binanın temeli ne kadar önemliyse Belediyemizin de Temizlik İşleri birimi o kadar önemli diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, görevlerimizi ilçemizi severek ve ona sahip çıkarak sürdüreceğiz dedi.

Başkan Ünal Köken: “Başarının anahtarını birlik beraberlik ve motivasyon olarak görüyoruz.”

 İlçemizde en iyi hizmeti verme mücadelemiz tüm personelimizle devam ediyor diyen Başkan Köken, özverili çalışmalarından dolayı da tüm personele teşekkür etti.

 Motivasyonu arttırmak amaçlı bir araya gelinen kahvaltı programında personeli de dinleyen ve çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Köken’e personeli düzenledikleri birlik beraberlik programı için de teşekkürlerini iletti. Azim ve özveriyle Kandıra için çalıştıklarını anlatan Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Personeli, motivasyonu arttırıcı programlardan dolayı da memnun olduklarını dile getirdi.

Tüm personelimizin yanındayız çalışmalarımızı hep birlikte el ele vererek arttıracağız şeklinde konuşan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, personelin çalışma azmini arttıracak, ilçeyi en iyi noktaya taşıyacaklarını ifade etti.
 

 

kandıra belediyesi başkan köken temizlik işleri müdürlüğü kahvaltı programı kandıralılar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı