Advert Advert
Advert Advert
Advert

Başkan Köken’den 10 Kasım Mesajı

Kandıra Belediye Başkanı Köken’den 10 Kasım Mesajı

Başkan Köken’den 10 Kasım Mesajı
Bu içerik 2413 kez okundu.
Advert

Kandıra Belediye Başkanı Köken’den 10 Kasım Mesajı

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Ünal Köken, “Sadece Türk tarihinde değil, dünya tarihine kendini kabul ettirmiş büyük bir komutan, düşünce adamı ve liderdir” dedi.

Cumhuriyetimizin kurucusu, Kurtuluş Savaşı’nın başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 79. sene-i devriyesinde saygıyla ve minnetle andıklarını belirten Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ifadelerinde büyük Türkiye’yi vurguladı. Köken, “Büyük lider Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘ En büyük eserim’ dediği ve gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni atalarımızdan aldığımız güç ve ilhamla daha ileri seviyelere taşımak, daha güçlü hale getirmek ve muasır medeniyetler seviyesine yükseltmek için mücadele veriyoruz” dedi.

HEDEFLERİMİZE HIZLA İLERLİYORUZ

“1923’te büyük zorluk ve yokluklar içerisinde kurulan devletimiz, bugün; yerli, milli ve manevi değerlerimizden aldığımız güçle günden güne büyümüş ve dünya coğrafyasındaki tüm mazlumların yegâne umudu haline gelmiştir. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine de hızla ilerlemektedir.Tüm bu duygu ve düşüncelerle Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 79. yıldönümünde saygıyla ve minnetle anıyorum” 

kandıra 10 kasım atatürk vefat 79. yıl dönümü başkan ünal köken kandıralılar 10 kasım mesajı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor