Advert Advert
Advert Advert
Advert

Kuzu, Can Dündar'ı madara etti

Can Dündar, hemşerimiz Kandıra'lı Tunahan Kuzu tarafından yerin dibine sokuldu

Kuzu, Can Dündar'ı madara etti
Bu içerik 6889 kez okundu.
Advert

Kuzu, Can Dündar'ı madara etti

Mit Tırlarının durdurulması davasında devlet sırlarını yayınlamasının ardından FETÖ ve casusluktan aranan firari sanık Can Dündar,  Hollanda'da katıldığı bir programda milletvekili hemşerimiz Kandıra'lı Tunahan Kuzu tarafından yerin dibine sokuldu.

Mit Tırları durdurulması davasının firari sanığı Can Dündar Hollanda’da katıldığı bir programda  ilk kez suçunu kabul etti. "Evet devlet sırlarını yayınlayarak suç işlediğimi kabul ediyorum" dedi. Hollanda Denk Partisi'nin Türk Milletvekili hemşerimiz Kandıra'lı Tunahan Kuzu da Can Dündar'ı adeta yerin dibine soktu.

"BURADA DEVLET SIRLARINI AÇIKLAMAK 15 YIL

" Türk Milletvekili Kandıra'lı Tunahan Kuzu, Türkiye'deki davalarını Hollanda'ya taşıyarak, iki ülkeyi ve vatandaşlarını olduğundan daha fazla birbirlerine düşman etmeye çalışan Dündar'a tepki gösterdi. Davalarını Hollanda Parlamentosu'na taşımasını doğru bulmadıklarını dile getiren Kuzu, "Basın özgürlüğüne biz kesinlikle önem veriyoruz ama devlet sırlarını yayınlamanın suç olduğunu bildiğiniz halde yine de yayınlamanızı nasıl yorumluyorsunuz? Bu sadece Türkiye'de suç değil Hollanda için de geçerli. Aynı suçu Hollanda'da işleseniz 15 yıl hapis yatarsınız. Sizin bu yaptığınız Hollanda devletini ve Hollanda'da yaşayan Türkleri karalamak isteyenlere podyum vermektir" ifadelerini kullandı. Bu sırada programın yöneticisi moderatör tarafından Kuzu’ya müdahale edilmek istense de Kuzu sözlerini ısrarla sürdürdü.

 

 

kandıra can dündar mit tırları hollanda parlamentrosu denk partisi türk milletvekili kandıralı tunahan kuzu kandıralılar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
okur     2017-11-03 ahahaa komedisiniz ya önce ingilizce öğrenin
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor