YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-10-2017 11:22   Güncelleme : 20-10-2017 11:22

İzmit Caddesine yeni çehre

İzmit Caddesi görsel olarak yenileniyor

İzmit Caddesine yeni çehre

İzmit Caddesine yeni çehre

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İzmit Caddesindeki kaldırım ve beton çalışmalarını tamamladı. Asfalt yol, kaldırım aydınlatma ve peyzaj çalışmaları ile caddeye yeni bir görünüm kazandıran Belediye ekiplerinin çalışmaları diğer mahalle ve caddelerde de sürüyor.

İlçenin görünümüne değer katan çalışmalarına devam eden Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İzmit Caddesindeki asfalt yol, kaldırım, aydınlatma ve peyzaj çalışmalarını tamamladı. Vatandaşların ferah bir ortamda aileleriyle vakit geçirmeleri için caddeye yerleştirilen banklar ve yapılan çevre düzenlemelerinin ardından  caddeye yeni bir görünüm kazandırıldı.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in İzmit Caddesinde yaptığı incelemelerin ardından hızlanan çalışmalar vatandaşlar tarafından takdir kazandı. Hemşehrilerimizin ulaşımını hızlandıracak proje ve çalışmalarla hizmetlerimiz aksamadan sürdürülecek diyen Başkan Ünal Köken,  tüm mahalle ve caddelerimizin ferah bir görünüme kavuşması için hizmetlerimiz devam edecek dedi.

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft