Advert Advert
Advert Advert
Advert

Yiğitler çıktı meydane

Kandıra ilçe başkan aday adayları meydana çıkmaya başladı

Yiğitler çıktı meydane
Bu içerik 7074 kez okundu.
Advert

Yiğitler çıktı meydane

4 Ekim'de yapılacak AK Parti Kandıra ilçe kongresi öncesi aday adayı olması beklenen isimler birer birer ortaya çıkarak il başkanlığına aday adaylık başvurularını yapmaya başladı.

Kandıra AK Parti  İlçe Başkanı Yunus Özder’in genel merkez kararı ile aday olmayacağını açılaması sonrası  kimin talip olacağı merakla beklenen ilçe başkanlığı için aday adayları meydana çıkmaya başladı. Tamı tamına 6 aday adaylık başvurusunu il Başkanı Şemsettin Ceyhan’a iletti. Aday adaylık başvurusunu yapan isimler arasında  Kocaeli Barosu Avukatlarından, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kandıra  Belediyesi Meclis üyesi  İrfan Kurt, AK Parti ilçe yöneticisi Erol Ölmez, Esnaf Hakan Akbaş, Kandıra Belediyesi Meclis üyesi Hamza Biçer, İlçe yönetim kurulu üyesi Harun Bektaş ve İSU Arıtma Müdürü Ayhan Kılıç bulunuyor.  Kandıra’da başkanlık  için aday sayısının artması ve önümüzdeki günlerde birkaç ismin daha adaylık başvurusunda bulunacağı ifade ediliyor.

HAMZA BİÇER KİMDİR?

1982 doğumlu Hamza Biçer, Kandıra Belediyesi meclis üyeliği görevini sürdürüyor. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi olan Hamza Biçer, Kandıra Taşı ticaretiyle uğraşıyor. Biçer, evli ve iki çocuk sahibi.

HAKAN AKBAŞ KİMDİR?

1979 Kandıra doğumlu olan Hakan Akbaş, Kandıra’da hizmet veren Akbaş Oto Bakım Servisinin sahibi. Hakan Akbaş, 2011-2014 yılları arasında Kandıra İlçe yönetim kurulunda Tanıtım ve Medya Birim Başkanlığı görevini yapmıştı. Akbaş, seçim süreçlerinde SKM başkanlığı görevini de üstlenmişti. Akbaş, evli ve iki çocuk sahibi. Hakan Akbaş “Kandıra AK Parti ilçe başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptık. Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip eylesin inşallah. Kandıra'mız için hayırlı olan neyse onu göstersin inşallah.” dedi.

EROL ÖLMEZ KİMDİR?

Adaylığını açıklayan isimlerden biri de Erol Ölmez oldu. Bir çok sivil toplum örgütünde yönetici olarak görev alan Erol Ölmez, “Tabandan ciddi bir şekilde desteğin olduğunu gördüm. Bu desteğe kayıtsız kalamazdım. Teşkilatımızı kucaklayarak 2019 da çıtayı bir üste taşımak için göreve talibim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada tüm gücümle Kandıra'mız için çalışacağım. Tüm aday arkadaşlara canı gönülden başarılar dilerim. Reisimizin tek bayrak, tek devlet, tek millet ve tek vatan anlayışında Allah bizleri muvaffak eylesin. 1972 Kandıra doğumlu olan Ölmez Kandıra Goncaaydin Mahallesi'nde ikamet etmekte. Erol Ölmez 2004 - 2011 yılları STK başkanlığı yaptı. 2011 yılından beri gıda sanayi çevre mahalleri tarımsal kalkınma kooperatifi başkanlığı yapmakta. Ölmez, 2014 yılından beri de Ak parti Kandıra ilçe başkan yardımcısı olarak ar-ge ve yerel yönetimler birim başkanlığı yapmakta. Erol Ölmez evli 3 çocuk babası.

HARUN BEKTAŞ

kandıra ak parti ilçe başkanı ilçe başkanı aday adayları irfan kurt hakan akbaş hamza biçer erol ölmez ayhan kılıç harun bektaş kandıralılar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı