Advert Advert
Advert Advert
Advert

Yunus Özder veda ediyor

AK Parti Kandıra ilçe başkanı Yunus Özder aday olmayacak

Yunus Özder veda ediyor
Bu içerik 6830 kez okundu.
Advert

Yunus Özder veda ediyor

Ak Partide ön görülen değişim çerçevesinde hızlı adımlar atılmaya başlandı. Kocaeli genelinde bir çok ilçede ilçe yöneticilerini değiştiren Kocaeli il yönetimi, Kandıra’da da yeni başkanla yola devam kararı aldı. AK Parti Kandıra ilçe başkanı Yunus Özder genel merkezin kararı hakkında sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

Genel Merkezin talimatıyla görevi bırakması istenilen AK Parti Kandıra ilçe Başkanı Yunus Özder aday olmama kararını sosyal medya üzerinden açıkladı. Açıklamasında aday olmayacağını belirten ve gelecek yeni adaya başarılar dileyen Özder, ‘’ Bir dava adamı olarak siyaseti asla bırakmayacağımı her zaman ve her platformda Reisimize ve davamıza sahip çıkacağıma kimsenin şüphesi olmasın ‘’ dedi.

 Yunus Özder’in açıklaması ise şöyle oldu:

Aralık 2014 de parti büyüklerimiz tarafından tevdi edilen İlçe Başkanlığı görevim süresi içerisinde 17-25 Aralık Operasyonları 7 Haziran 1 Kasım Genel Seçimleri 15 Temmuz darbe girişimi ve 16 Nisan halkoylaması gibi yaklaşık 3 yıl içerisinde belki seçim tarihinde bir dönem içerisinde kimseye nasip olmayan hareketli ve hararetli bir süreç yaşadık, Elhamdulillah her süreçte yaşananları Kandıra Ak Parti Teşkilatı olarak yüzümüzün akıyla geçtik.

Genel merkezimizin ve il teşkilatımızın bizden istedikleri teşkilat çalışmaları kapsamında yapmış olduğumuz gayretler neticesinde bu kısa süreçte defalarca Kandıra teşkilatımızın Türkiye ve İl birincilikleri olmuştur, yüzde 52 ile devraldığımız genel seçim sonuçlarımızı yüzde 63 lere hatta cezaevi seçmenimizi çıkardığımızda yüzde 65-66 lara taşıyarak siyasi coğrafyası çok zor olan Kandıra'mızda yeni seçmen patlaması yaparak Kandıra teşkilatının ilçe Başkanı olarak özellikle ve öncelikle teşkilatımın her kademesine ayrı ayrı teşekkür ediyorum ilk resmi toplantımızda teşkilat içinde ve dışarıda bulunan her kurum ile kavgalı siyaset yapmama sözümüze riayet eden tüm teşkilat mensuplarıma verdiğimiz sözü tutmalarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum her birinden Allah razı olsun hiç bir şaibeli işe karışmadan ak olarak devraldığımız sancağımızı ak olarak devretmenin onur ve şerefini yaşıyorum hiç bir zaman ne İl başkanıma ve nede vekillerime Kandıra'daki olumsuzlukları şikayet etmedim çözebildiklerimi çözdüm çözemediklerimi yutkundum.

Siyaseti büyüklerimden öğrendiğim edep-adap ve usul çerçevesinde yürütmeye çalıştım ardıma baktığımda keşke şunu yapsaydım veya yapmasaydım diyebileceğim bir şey yok siyasi büyüklerimizin bize tevdi etmiş oldukları bu kutsal görevi Reisimize layık bir nefer ve teşkilatımıza hizmet eden hizmetçi anlayışıyla bütün yönetimdeki arkadaşımlarım ile çalışma gayreti içerisinde olduk ben özellikle Başbakan yardımcımız sayın Fikri Işık beye vekillerimize İl Başkanıma ve nezdinde yönetimine çok teşekkür etmek istiyorum, gerçekten bir ailenin fertleri gibi kardeşhane duygularla çalışma süreci geçirdik kendilerine bundan sonraki siyasi hayatlarında başarılar diliyorum. Ayrıca ilçe ve belediye başkanlarımlada abi kardeş ilişkileri içerisinde yürüttüğümüz süreçte desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Sancağı devredeceğimiz kardeşlerimize şimdiden hayırlı olmasını diliyor alacakları sancağı daha yukarılara taşıyacaklarına ümit ederek, Allah yar ve yardımcıları olmasını niyaz ediyorum. Bir dava adamı olarak siyaseti asla bırakmayacağımı her zaman ve her platformda Reisimize ve davamıza sahip çıkacağıma kimsenin şüphesi olmasın, önümüzdeki dönem aday olmayacağım kararımın hakkımda hayırlı olmasını Rabbimden diliyor tüm sevdiklerimi Allah'a emanet ediyorum.

kandıra ak parti ilçe başkanı yunus özder aday olmayacak özder sosyal medyadan açıklama kandıralılar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı