YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-08-2017 21:15   Güncelleme : 18-08-2017 21:15

Kandıra’ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Başkan Ünal Köken, yarı olimpik yüzme havuzu projesini Kandıra’ya kazandırıyor

Kandıra’ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Kandıra’ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Günlük yaşamında spor ve sporcuya ayrı bir önem veren, vatandaşları sağlıklı bir yaşam için her fırsatta spora teşvik eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yarı olimpik yüzme havuzu projesini Kandıra’ya kazandırıyor.

Kandıra Belediyesinin girişimleri , Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin desteği ile Çarşı mahallesinde yapılacak olan yarı olimpik yüzme havuzu inşaatının bitmesinden itibaren Gençlik ve Spor Bakanlığına devredilerek Kandıralı vatandaşların hizmetine sunulacak.

“2019’un İlk Çeyreğinde Hayata Geçiyor”

Yarı olimpik yüzme havuzu ile bölgenin önemli bir eksiğini giderecek olan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra’daki sosyal yaşam alanlarını genişletiyor. Kandıra Belediyesinin girişimleriyle hayata geçecek olan yarı olimpik yüzme havuzunun,  2019’un ilk çeyreğinde hizmete girmesi planlanıyor. Yarı olimpik yüzme havuzunun uygulama projesi için çalışmaları başlatan Başkan Ünal Köken, geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için büyük bir kazanım olan projemizi en kısa sürede hayata geçireceğiz. Yarı Olimpik Yüzme havuzu projemizi tamamlayarak gençlerimizin ve Kandıralı hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız dedi.

“Kandıra’ya Büyük Hizmet”

Yarı olimpik yüzme havuzu projemizi hayata geçirdikten sonra ilçemizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan bu güzel hizmeti yerine getirmenin haklı gururu ile hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Kandıra’mıza hizmet verecek olan tesisimiz, geleceğimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize birçok kazanım sağlayacak diyen Başkan Ünal Köken, gençliğe yatırımın geleceğe yatırım olduğu düşüncesiyle ilçeye gençlik merkezi, spor tesisleri ve gençlerin  faydalanacağı bir çok sosyal alanlar planladıklarını ve geleceğin teminatı olan gençlere yönelik yatırımlarının her alanda devam edeceğini ifade etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft