YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-07-2017 09:40   Güncelleme : 28-07-2017 09:40

Başkan Ünal Köken, Hemşehrileriyle Buluşmayı Sürdürüyor

Başkan Ünal Köken, kapılarının tüm vatandaşlara 7/24 açık olduğunu belirtti

Başkan Ünal Köken, Hemşehrileriyle Buluşmayı Sürdürüyor

Başkan Ünal Köken, Hemşehrileriyle Buluşmayı Sürdürüyor

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, halk günü ziyaretlerinde Kandıralı hemşehrileriyle buluşmayı sürdürüyor. Vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınız diyen Başkan Köken, onların istek ve taleplerini dinliyor, sıkıntılarını çözmek için ekibiyle birlikte çalışmalara başlıyor.

Kandıra’nın en yoğun günlerinden olan Çarşamba günü hemşehrileriyle buluşan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, görevimiz sürecinde ilçemize en iyi hizmeti sunmak, talepleri değerlendirerek ihtiyacı olan hemşehrilerimize ulaşmak için titizlikle çalışıyoruz. Halk günümüzü Çarşamba olarak belirledik. Çünkü ilçemizin pazarı da o gün kuruluyor. Mahallerimizden gelen hemşehrilerimiz hem pazarını yapıyor hem de bizleri ziyaret ediyor. Onlardan gelen her isteğin başımızın üstünde yeri var dedi.

 Büyük küçük her kesimden gelen ziyaretçilerimiz bizleri memnun ediyor diyen Başkan Köken, büyüklerimizle ettiğimiz sohbet boyunca onların bilgi ve tecrübelerinden yararlandıklarını ve Kandıralı olmaktan gurur duyduklarını vurguladı.

İlçemizin insanları samimi ve sıcakkanlıdır. Bir eve misafir gittiğinizde size sofralar kurarlar, güler yüzlerini de eksik etmezler. Belediye Başkanı olarak memleketimize hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdürüyor, halk günümüzün dışında haftasonumuzu da hemşehrilerimize ayırıyoruz diyen Başkan Ünal Köken, kapılarının tüm vatandaşlara 7/24 açık olduğunu belirtti.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft