ÖZEL HABER
Giriş Tarihi : 24-07-2017 19:19   Güncelleme : 24-07-2017 19:29

Kerpe Sapağı ile ilgili açıklama geldi

Karayolları Genel Müdürlüğü'nden Kerpe Sapağı'ndaki kazalarla ilgili açıklama geldi

Kerpe Sapağı ile ilgili açıklama geldi

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN KERPE SAPAĞI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

“CAN ALMASINI MI BEKLİYORSUNUZ?” BAŞLIKLI HABERE İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI

       www.kandiralilar.com internet sitenizde, 17 Temmuz 2017 tarihinde “Can Almasını mı Bekliyorsunuz?” başlığıyla yer alan habere ilişkin Kurumumuzun açıklamaları aşağıda yer almaktadır.

     Karayolları Genel Müdürlüğü yol ağında bulunan Kandıra-Kefken Yolu Kerpe Kavşağı’nda sık sık trafik kazalarının meydana geldiği ve kazalar için önlem alınmadığından bahsedilmektedir.

         Söz konusu kavşakta trafiğin yavaşlaması için tüm trafik işaretlemeleri yapılmış olup, meydana gelen kazalar sürücülerin trafik kurallarına uymaması ve trafik güvenliğini tehlikeye düşürecek davranışlarda bulunmasından kaynaklanmaktadır.

          Bununla birlikte, Kuruluşumuz ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi arasında yapılacak bir protokol ile ilgili kesime sinyalizasyon sistemi kurulumu çalışmalarına yıl içerisinde başlanacaktır.      

           Ayrıca, Kandıra – Kefken (D020) Devlet Yolu’nun yeniden projelendirilmesi için çalışmalarımız devam etmekte olup, proje onay aşamasındadır. Hazırlanmakta olan yeni proje ile, kazaların meydana geldiği mevcut yol terk edilerek, farklı bir güzergâhtan yüksek standartlı ulaşımın sağlanması hedeflenmektedir.

            Kamuoyuna saygıyla duyurur, iyi günler dileriz.

 

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
TELEFERİK MUSTAFA 2 yıl önce
AYNEN DOĞRUDUR SÜRÜCÜLER KANDIRA İZMİT YOLUNDA DELİ GİBİ GİDİYORLAR BUNLAR O YOLDA BİRŞEYLER İÇİYORLAR HERHALDE İNSANA YAŞAM HAKKI TANIMIYORLAR YAZLARI GİDİYORUM GİTTİĞİME PİŞMAN EDİYORUM SAYGILAR BÖYLE BİR HAKTANIDIĞINIZ İÇİN
ali rıza 2 yıl önce
yahu altı üstü 3 tane ışık koyacaksınız... Kandıra gelişe, Kefken gelişe ve Kerpe gelişe...Kandıradan gelenle Kerpeden geleni durdurup, Kefken gelişe yol vereceksiniz sonra da Kefken gelişi durdurup diğerlerini açacaksınız... bu kadar basit... sıkıntı Kandıradan geliş ile Kefken ve Kerpe gelişin o noktada çakışması... ne protokolü, ne imzası be kardeşim... daha ne bekliyorsunuz? sezonun bitmesini mi???
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft