Advert Advert
Advert Advert
Advert

Tunahan Kuzu’dan Kandıra’ya ziyaret

Milletvekili Tunahan Kuzu Kandıra’da bir dizi ziyarette bulundu

Tunahan Kuzu’dan Kandıra’ya ziyaret
Bu içerik 3098 kez okundu.
Advert

Tunahan Kuzu’dan Kandıra’ya ziyaret

Hollanda Denk Partisinin siyasi lideri Kandıralı  Milletvekili Tunahan Kuzu Kandıra’da bir dizi ziyarette bulundu. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i de ziyaret eden Kuzu, bir müddet başkan Köken’le sohbet etti

Kandıralı olan Hollanda Denk Partisinin siyasi lideri ve milletvekili Tunahan Kuzuyu’nun ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ünal Köken,  Kandıra Belediyesi olarak ilçemizde sürdürdüğümüz çalışmaları ve hayata geçirmeyi hedefleri projeleri konuştuklarını dile getirdi.

Kandıra’nın doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla öne çıktığını anlatan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  Kandıralı Hollanda Denk Partisinin siyasi lideri ve Milletvekili olan Tunahan Kuzu’yu makamında ağırladı. Hemşehrimizin yaptığı nazik ziyaret bizleri memnun etti diyen Başkan Köken, Kandıra’nın turizm ve tarım yönünden ilerleyeceğini ve bu yöndeki çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğünü anlattı.

Kandıra’mızı turizme hazırlıyoruz. Kandıra’da hedeflediğimiz projelerin tamamlanması halinde ekonomik ve sosyal yaşam şartlarını daha ileri seviyelere getireceklerini vurgulayan Başkan Ünal Köken, sohbetlerinin ardından Milletvekili Tunahan Kuzu’ya Kandıra yoğurdu ile Kandıra Bezi hediye etti.

 

 

 

 

 

kandıra hollanda denk partisi miletvekili kandıralı tunahan kuzu başkan köken ziyaret kandıralılar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor