Advert Advert
Advert Advert
Advert

Kent Meydanı Yapılırken Belediye Nereye Taşınacak

Kandıra kent meydanı yapıldığında yıkılacak olan belediye binası nereye taşınacak

Kent Meydanı Yapılırken Belediye Nereye Taşınacak
Bu içerik 12974 kez okundu.
Advert
Kent Meydanı Yapılırken Kandıra Belediyesi Nereye Taşınacak
Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken göreve geldiği günden bu yana en çok üzerinde durduğu konulardan biri olan, kent meydanı projesi için alternatifleri değerlendirmeye ve en uygun çözümü bulmak için çalışmaya devam ediyor.
 
 
Kandıra’nın en büyük eksiklerinden biri olan Kent Meydanı düzenlemesi, belediye başkanı Ünal Köken tarafından çeşitli zeminlerde en çok dillendirilen konulardan birisi. Kandıra’nın modern bir vizyon için modern bir kent meydanına ihtiyacı var. Kandıra Belediyesi’nin bütçesinin yeterli olmaması bir yana, şu an ki belediye binasının yıkılmasıyla belediyenin nereye taşınacağı, nerelerin kamulaştırma yapılacağı ve belediye binasında işyeri olan esnaflara nasıl bir çözüm bulunacağı hususları  üzerinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.
 
 
KANDIRA DEVLET HASTANESİ ESKİ BİNASI
Bir yandan tüm bunlara kafa yoran ve kent meydanı projesinin detayları üzerinde yoğunlaşan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bir yandan da belediye binasının geçici olarak taşınacağı yeri tespit etmeye çalışıyor. Köken ve kurmaylarının üzerinde durduğu geçici alternatif bina ise Kandıra Devlet Hastanesi’ne ait boşaltılan bina olarak ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde başkan Köken ve başkan yardımcısı Murat Batmaz ile eski hastane müdürü ve şimdinin meclis üyesi Orhan Can tarafından hastanenin gezilmesi  belediyenin buraya taşınacağı yorumlarına neden oluyor.
kandıra kent meydanı eski devlet hastanesi nereye taşınacak
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor