GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-07-2017 17:45   Güncelleme : 15-07-2017 17:45

Kandıra yürüdü

Kandıralılar 15 Temmuz Milli Birlik yürüyüşünde sokaklardaydı

Kandıra yürüdü

Kandıra yürüdü

Kandıra Kaymakamı Mehmet Soğukpınar ve Belediye Başkanı Ünal Köken, Cuma namazının ardından  başlatılan öğleden sonra başlayan 15 Temmuz Milli Birlik yürüyüşünde Kandıralılarla birlikte yürüdü.

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez seslerinin yankılandığı milli birlik yürüyüşü Şefik Camii önünden başlayarak İzmit Caddesi, Turan Güneş Kültür Sitesi, Namazgah Caddesiyle sürdü. Kandıra Belediyesi Şehri Teras Kafede sonlanan yürüyüşün ardından İlçe Kaymakamı Mehmet Soğukpınar’la birlikte 15 Temmuz Gecesi yaşanan direnişi resmeden sergiyi gezen Başkan Ünal Köken, yaptığı konuşmasında Türkiye’nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini, pes etmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik, yarın da sevindirmeyeceğiz. ülkemizdeki birlik ve beraberliği bozmak isteyen başta FETÖ olmak üzere tüm şer odaklarını bir kez daha nefretle kınıyorum. Rabbim bu milleti, bu ülkeyi ilelebet korusun, muhafaza etsin. Tüm şehitlerimize  Allah’tan rahmet diliyorum  dedi.

“Kandıra Belediyesi Şehri Teras Kafede Resim Sergisi Açıldı”

Kandıra Belediyesi tarafından 15 Temmuz Cumartesi günü, saat 20.30’da düzenlenecek olan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anma programı için hazırlıklar sürüyor. Belediye çay bahçesinde yapılacak olan programda sergilenmek üzere darbe girişimi gecesinde yaşanan direniş temalı resim sergisi açıldı.

“15 Temmuz Cumartesi Günü Saat 20.30’da Demokrasi Şehitlerine Anma Programı”

15 Temmuz’un yıl dönümünde Kandıra Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini anma programında vatan uğruna can veren şehitler bir kez daha anılacak. Demokrasi şehitlerinin anılması ve o gece yaşanılanların unutulmaması üzere anı defteri açan ekipler, resim sergisiyle de vatandaşlara duygu dolu anlar yaşatacak. Direnişin sergilendiği sergide 15 Temmuz gecesinde Türk Milletinin yazdığı destan resmedildi.

Kandıra Belediyesinin düzenleyeceği 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anma programına tüm vatandaşları davet eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, “Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” vurgusunda bulundu. Türk milletinin 15 Temmuz Gecesi vatanına, bayrağına sahip çıktığını ve onlar için canından vazgeçeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterdiğini vurgulayan Başkan Köken,  hainlerin amaçlarına ulaşamadıklarını ve  Türk Milletinin 15 Temmuz Gecesi bir destan yazdığını söyledi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft