SPOR
Giriş Tarihi : 14-07-2017 09:33   Güncelleme : 14-07-2017 09:33

Yaz Spor Okulları Başladı

Yaz spor okullarına kayıtlar devam ediyor

Yaz Spor Okulları Başladı

Yaz Spor Okulları Başladı

Kandıra Belediyesi, çocukların tatil dönemini iyi değerlendirmesi için açtığı Futbol Yaz Okulunda çocukları spora teşvik ediyor. Kaymakam Mehmet Sarıcan İlçe Stadı’nda hafta içi sürdürülen yaz okullarına kayıtlar için geç kalmayın.

Kandıra Belediyesi tarafından koordine edilen Yaz Spor Okulları kapsamında Kaymakam Mehmet Sarıcan İlçe Stadında futbol ; Yavuz Sonat Güzel Kapalı Spor Salonunda ise voleybol, basketbol, karete ve jimnastik kursları başladı.Başlatılan yaz spor okulları öğrencilerin yanı sıra velilerden de büyük ilgi görüyor. Eğitim öğretim yılının tatile girmesiyle çocuklarının gelişimine katkı sağlayacak kurs ve eğitim programlarını araştıran veliler, Kandıra Belediyesinin koordine ettiği Yaz Spor Okullarını tercih ediyor.

Çocukların fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefleyen yaz okullarında eğitim gören çocuklar, havuz etkinlikleriyle yazın ve tatilin tadını çıkartıyor. Donanımlı bir ekip tarafından çalıştırılan  çocuklar, yeni eğitim öğretim yılına hazır olarak başlayacak. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e, çocuklarının yaz dönemini verimli geçmesini sağladıkları için teşekkür eden veliler, çocuklara yönelik yapılan bu hizmetten memnun olduklarını dile getirdi.

Yaz okulunu çocukları yaz tatilinde spora teşvik etmek amacıyla organize ettiklerini söyleyen Başkan Ünal Köken, yaz spor okullarında yüzlerce çocuk ve gencin spor yapma olanağı bulacağını belirtti. Sporun, çocukların bedensel ve ruhsal gelişiminde büyük önemi bulunduğunu anlatan Başkan Köken, “çocuklarımızın bedensel ve ruhsal gelişimlerine, sosyal yönden güçlenmelerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz” dedi.

Kandıra Belediyesi yaz spor okulu ile çocuklar, futbol, voleybol, basketbol, karete, jimnastik branşlarında ders alabiliyor. Çocukların fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefleyen yaz okulları 2017 yaz ayları boyunca devam edecek.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft