Advert Advert
Advert Advert
Advert

Akdeniz Muhtarlar İstifa Etmeyecek

Muhtarlar Derneği Akdeniz muhtarların istifa etmeyeceğini ifade etti

Akdeniz Muhtarlar İstifa Etmeyecek
Bu içerik 7903 kez okundu.
Advert
Akdeniz: Muhtarlar İstifa Etmeyecek
Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesi’nde kayıtlı muhtarlardan bazılarının Kandıra Muhtarlar Derneği’ne üye olmak amacıyla istifa edeceklerine dair basında çıkan iddialara dernek başkanı Mevlüt Akdeniz sert tepki gösterdi.
 
 
Daha önce birleşmeleri yönünde atılan adımlara rağmen bir türlü birleşemeyen Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesi ve kayıtlı muhtarlardan on ikisinin istifa ederek Kandıra Muhtarlar Derneği’ne üye olacakları yönündeki iddialara Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesi Başkanı Mevlüt Akdeniz sert tepki gösterdi. 86 muhtarın kayıtlı olduğu Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesi geçtiğimiz günlerde kongreye gitmiş ve iki adayla gidilen kongreden mevcut başkan Mevlüt Akdeniz yine başkan olarak çıkmayı başarmıştı.  Kongre sonrası muhtarların dernekten istifa edecekleri yönündeki iddialara cevap veren ve tepki gösteren Dernek Başkanı Mevlüt Akdeniz, böyle iddiaların doğru olmadığını ifade ederken, ‘’ Kongremizi derneğimize kayıt olan muhtar arkadaşlarımızla yaptık ve ardından derneğimize üye olmayan diğer dokuz arkadaşımıza kapılarımızın açık olduğunu ve ne olursa olsun kendilerini bu çatı altında görmek istediğimiz ifade ettik’’ dedi.
 
 
KASITLI ÇIKARILAN İDDİALAR
Kendilerinin kimseye git demediklerini ifade eden ve zamanın birlik beraberlik zamanı olduğunu bir kere daha vurgulayan Akdeniz, ‘’ Arkadaşlarımıza ne geçmişte nede bu gün git demedik. Kendileri olmayacak şeylere küstüler ve derneğimizden istifa ettiler. Şimdi kongre bitmiş, köylerimizi birlik beraberlik içinde geleceğe taşımak varken, aralarında isimleri bulunan Babaköy Muhtarı Bilal Yüce, Gebeşler Muhtarı Recep Alçın, Kırkarmut Muhtarı Sami Şentürk, Akıncı Muhtarı Sami Öztuğ, Bağırganlı Muhtarı Hüseyin Yılmaz, Sinanlı Bilallı Muhtarı Davut Başaran, Sarı Ahmetler Muhtarı Muhterem Öztekin, Karaağaç Muhtarı Mehmet Elmacı, Yusufça Muhtarı Ahmet Çakır, Sarıgazi Muhtarı Ramis İpek, Pınardüzü Muhtarı Hasan Kangal, Orhan Mahallesi Muhtarı Olcay Ersoy’un istifa edecekleri iddiası kesinlikle uydurmadır. Basında bu tarz iddiaların dillendirilmesi bizzat birileri tarafından kasıtlı olarak yapılmaktadır. Bu iddiaları çıkaranları esefle kınıyor, tekrar tüm muhtarları gerçek çatıları altında toplanmaya davet ediyorum’’ dedi.
kandıra muhtarlar derneği akdeniz muhtarlar istifa etmeyecek
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor