YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-07-2017 09:55   Güncelleme : 04-07-2017 09:55

Hizmete devam

Kandıra Belediyesi, vatandaşların istek ve taleplerini yerine getirmeye çalışıyor

Hizmete devam

Hizmete devam

Kandıra merkez ve mahallelerinde hizmet seferberliğini sürdüren Kandıra Belediyesi, son olarak Karlı mahallesinde parke ve asfalt yol yapım çalışmalarıyla vatandaşların istek ve taleplerini yerine getirmeye çalışıyor.

Karlı mahallesindeki hizmet seferberliğine devam eden Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, mahalle arasındaki parke tamiri ve  440 ton asfalt serim çalışmalarıyla vatandaşlara kaliteli hizmet veriyor.  Mahalle arasındaki parke iyileştirme çalışmalarını yapan ekipler, ilçenin diğer mahallelerindeki yol yapımı ve onarım çalışmalarının da sürdüğünü belirtti.

Kandıra’daki hizmet seferberliği kapsamında tüm mahallelerimiz için titizlikle çalışıyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, hemşehrilerimizin istek ve talepleri bizler için büyük öneme sahip. Mahallelerimize yaptığımız ziyaret programlarında vatandaşlarımızla kucaklaşmayı seviyoruz. Onların dert ve sıkıntılarını dinleyerek çözüm çalışmalarını başlatıyoruz. Kandıra Belediyesi olarak tüm vatandaşlarımızın yanındayız dedi.

Başkan Köken, mahalle ziyaretlerinde inceleme ve tespit çalışmalarıyla tüm ihtiyaçların tek tek tespit edildiğini ve kısa zaman içinde imkanlar ölçüsünde giderildiğini vurguladığı konuşmasında görevleri boyunca Kandıralı hemşehrilerine hizmet etmekten onur duyduğunu ifade etti. Günün her saatinde vatandaşlarımıza hizmete hazırız diyen Başkan Ünal Köken, tüm mahallelerimizdeki çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz dedi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft