YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-06-2017 15:44   Güncelleme : 28-06-2017 15:44

Kefken ve Doğancılı Mahallelerine Parke

Yazla birlikte çalışmalar hızlandı

Kefken ve Doğancılı Mahallelerine Parke

Kefken ve Doğancılı Mahallelerine Parke

Kandıra Belediyesi Fen  İşleri Müdürlüğü, Kandıra merkez ve mahallelerinde yol yapım ve bakım çalışmalarına Kefken Mahallesinde 1500 metrekare, Doğancılı Mahallesinde 750 metrekare parke çalışmasını tamamlayarak devam ediyor.

Yaz aylarında artan nüfusla birlikte çalışmalarını yoğunlaştıran Kandıra Belediyesi, vatandaşlara kaliteli hizmet sunabilmek için gece gündüz özveriyle çalışıyor. Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kefken mahallesinde  1500 metrekare  ile 2 bin metrekarelik alanda parke yapımını tamamladı.İlçe genelinde bir çok mahallede yol onarım ve bakım çalışmalarını sürdürenekipler, Kefken mahallesinin yanı sıra Doğancılı’dakiparke döşeme çalışmalarınıtamamlandığını açıkladı.

 Mahallelerde gerçekleştirilen yol onarım ve bakım çalışmaları hakkında bilgi veren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yaz sezonunun gelmesi ile birlikte yaşanan nüfus yoğunluğuna çözüm bulmak adına bir çok alanda yol onarım ve bakım çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi. Vatandaşların rahat ve konforlu bir ulaşıma kavuşmaları konusunda titizlikle çalışan ekipler, Kandıra’nın her köşesini tek tek inceleyerek ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.

96 mahallesi bulunan Kandıra’da vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi sürdüreceğiz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kefken ve Doğancılı mahallelerinde tamamlanan parke yapımı çalışmalarının ardından ilçenin diğer mahallelerinde de hizmetilerin kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılacağını vurguladı. İlçedeki çalışmalarını birlik ve beraberlik içinde devam ettirdiklerini ve hemşehrilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özveriyle çalıştıklarını ifade eden Başkan Köken,  Kandıra’nın her bölgesine imkanlar ölçüsünde hizmet ulaştırılacağını belirtti.

 

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft