YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-06-2017 18:51   Güncelleme : 03-06-2017 18:58

Başkan Köken çalışmaları yerinde incelemelere devam ediyor

Başkan Köken Karlı Mahallesinde yapılan çalışmaları inceledi

Başkan Köken çalışmaları yerinde incelemelere devam ediyor

Başkan Köken çalışmaları yerinde incelemelere devam ediyor

Karlı mahallesinde yapılmakta olan çalışmaları yerinde incelemek üzere Karlı Mahallesini ziyaret eden Başkan Köken, ‘’Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini imkanlarımız ölçüsünde karşılamak için çalışıyoruz’’ dedi.

Karlı mahallesinde yaptıkları hizmet seferberliğini yerinde inceleyen Başkan Ünal Köken, öncelikle mahallenin genelinde eksik olan asfalt ve parke çalışmalarını tamamlayacaklarını sonra Çorallar mahallesi dere ıslahı, perde beton, camii boyama, mezarlık yolu yapım çalışmalarını gerçekleştireceklerini anlattı. Ekiplerimiz, parke tamiri, camii ve şadırvan boyama, perde beton, camii sundurma, köprü kenarları korkuluk ve köy meydanı güzelleştirme çalışmalarını vatandaşlarımızın istek ve taleplerini göre tamamlayacak. Karlı mahallemizin diğer mahalleler ile bağlantılı olan yollarını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte beton yol yaparak tamamlayacaklarını dile getiren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, tüm hizmetlerimizi Kandıralı vatandaşlarımız için yapıyoruz dedi.

Hemşehrilerimizin İstek ve Taleplerini Önemsiyoruz

Karlı mahallesine yaptığı ziyarette Ramazan ayının getirdiği huzur, birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde tüm hemşehrilerine hayırlı ramazanlar dileyen  Başkan Köken, Kandıra için el ele vereceklerini bu yönde de  vatandaşların istek ve taleplerini önemsediklerini vurguladı. Muhtarlarımızla birlikte eksiklikleri ve talepleri yerinde inceliyoruz. Sonra yapmayı planladığımız hizmetleri projelendiriyor ve planlıyoruz. Bu aşamaları tamamladıktan sonra hizmetlerimizi   bir bir hayata geçiriyoruz dedi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft